لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

واردات لوازم خانگی خارجی در حال لطمه وارد کردن به اقتصاد کشور است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: واردات لوازم خانگی خارجی در حال لطمه وارد کردن به اقتصاد کشور است.
xvision
candy

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، حجت‌الاسلام سیدجواد حسینی کیا عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: واردات لوازم خانگی خارجی در حال لطمه وارد کردن به اقتصاد کشور است.

حجت‌الاسلام سیدجواد حسینی کیا عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر ممنوعیت ورود برخی کالاهای خارجی از جمله لوازم خانگی، اظهار داشت: مافیای واردات که این روزها در کشور جولان می‌دهند به کدام دستگاه‌ها وصل هستند که اینگونه بی محابا و بدون هیچ ترسی اهداف و منویات خود را پیش می‌برند و کسی در برابر آنها نمی‌ایستد؟

وی افزود: چگونه می‌شود که اگر یک فرد عادی بخواهد اقدام به واردات و یا صادرات کالای خود کند باید با یک بوروکراسی عریض و طویل مواجه شود و به آنها پاسخ دهد، اما این سودجویان خواسته‌های خود را در کمترین زمان ممکن و بدون هیچ مانعی پیش می‌برند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در ادامه عنوان کرد: متاسفانه مافیای لوازم خانگی که سودهای چند صد میلیاردی از طریق واردات لوازم خارجی که در مواردی حتی بی‌کیفیت هم هستند نصیبشان می‌شود، در حال لطمه وارد کردن به اقتصاد کشور هستند و می‌بینیم که بسیاری از شرکت‌های داخلی به خاطر این مافیا بسته شده و کارگرانشان از کار بیکار شده‌اند.

وی تصریح کرد: نهادهای نظارتی باید دقت کافی به عمل آورند که جلوی این مافیا بایستند؛ هر چند انجام چنین عمل مهمی نیازمند یک اراده دسته جمعی است و همه نهادها و دستگاه‌های مسئول باید پای کار بیایند تا این امر محقق شود. مجلس هم در این امر مهم، نظارت خواهد کرد. فارس/

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
butaneindustrial
butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

واردات لوازم خانگی فاقد نمایندگی رسمی در ایران ممنوع شد

admin

ضبط ۴۲۰ کانتینر لوازم خانگی بوش به نفع دولت بی‌فایده است

نفیسه رحیمی

ثبت شماره سریال تمام لوازم خانگی وارداتی در گمرک

admin

ارسال دیدگاه