لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی
مدیر بازاریابی برند کنوود خبر داد:

در محصولات تولیدی کنوود خبری از دفترچه‌های راهنمای کاغذی نیست

xvision

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، مدیر بازاریابی برند کنوود در سمینار همکاری کنوود و پاکشوما گفت : به زودی چهار محصول ساید بای ساید، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و جاروبرقی کنوود به کمک گروه صنعتی پاکشوما در کشور تولید خواهد شد.

رضا منجزی در ادامه افزود : کنوود یک برند جهانی موفق در عرصه تولید محصولات لوازم خانگی است اما در کنار این موفقیت، کنوود همواره به حفظ محیط زیست اهمیت ویژه ای نشان داده و سعی کرده محصولات خودرا سازگار با محیط زیست تولید کند.

وی گفت : به زودی چهار محصول جدید کنوود شامل ساید بای ساید، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی و البته جاروبرقی برند کنوود با همکاری پاکشوما در کشور تولید خواهد شد.

مدیر بازاریابی برند کنوود ادامه داد : همانطور که برند کنوود به حفظ محیط زیست اهمیت داده، پاکشوما نیز به این مهم اهمیت خواهد داد از همین روز در این محصولات خبری از دفترچه های راهنمای کاغذی نیست و دفترچه راهنمای محصولات به صورت کارت الکترونیکی و با کمک QR کد در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت.

منجزی در پایان گفت : همچنین به دلیل اهمیتی که برای حفظ محیط زیست قائل هستیم، تمامی این کارت ها از کاغذهای بازیافتی خواهد بود.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

پیام تبریک قائم مقام مدیرعامل گروه صنعتی پاکشوما به مناسبت روز کارگر

بهنام وحیدی

همکاری پاکشوما با یکی از بزرگ‌ترین برندهای بین‌المللی

admin

جدیدترین قیمت محصولات پاکشوما در بازار + جدول

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه