لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی خارجی
«ال کا ایران» گزارش می دهد:

محصولات 2022 اسمگ در نمایشگاه EuroCucina میلان رونمایی شد

محصولات 2022 اسمگ
xvision
xvision

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، تعدادی از محصولات 2022 اسمگ در بزرگترین نمایشگاه لوازم آشپزخانه شهر میلان EuroCucina معرفی شده است.

محصولات 2022 اسمگ

پس از چهار سال وقفه، اسمگ به نمایشگاه لوازم خانگی خود در شمال ایتالیا با اجاق‌ گاز های جدید، ماشین‌ ظرفشویی و یخچال‌ های نمادین FAB بازگشته است.

محصولات 2022 اسمگ

اسمگ از گسترش نوآوری فر چند کاره گالیله که اخیراً راه اندازی شده خبر داد که این فناوری جدید قابلیت پخت با بخار را در سر تا سر فر فراهم می کند. جلو و مرکز دستگاه 60 سانتی متری  با فناوری Pyrosteam اسمگ قادر است 20 تا 40 درصد بخار را با مخزن 800 میلی لیتری تا شش ساعت ارائه دهد. در همین حال، سری کلاسیک کامپکت دارای فناوری Steam100 با ارائه بخار بین 20 تا 100 درصد خواهد بود.

محصولات 2022 اسمگ

در بین محصولات 2022 اسمگ شاهد بروزرسانی‌ هایی دیگری نیز هستیم به طور مثال به اجاق گاز پورتوفینو قابلیت کباب‌ پز درون فر، سرخ کردن به کمک هوا اضافه شد. حفره بخار 120 سانتی متری همچنین پورتوفینو 150 سانتی متری با حفره های 90 سانتی متری به علاوه 60 سانتی متر اجاق گاز های اسمگ به کمک فناوری Pyrosteam می توانند 20 تا 40 درصد بخار منتشر کنند.

محصولات 2022 اسمگ

با تمرکز بر حداکثر بهره وری انرژی در بین محصولات 2022 اسمگ مجموعه ماشین ظرفشویی تمام ایتالیایی را به نمایش گذاشت که دارای یک عملکرد استریلیز پیشگام برای از بین بردن 99.9 درصد میکروب ها و باکتری ها است.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

تجلی ترکیب هنر و صنعت در لوازم خانگی اسمگ

بهنام وحیدی

گارانتی پنج ساله اسمگ برای ماشین ظرفشویی

فرناز گلرخ

جدیدترین یخچال FAB اسمگ رونمایی شد

زهرا سیاحی

ارسال دیدگاه