لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی
دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی خبر داد:

ارجاع تخلف شهر لوازم خانگی به سازمان حمایت/ بدعهدی فروشگاه‌ها را به پای تولیدکننده ننویسید

عباس هاشمی
xvision

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی ایران در واکنش به تخلف فروشگاه شهر لوازم خانگی در خصوص امتناع این فروشگاه لوازم خانگی از عودت پیش پرداخت گرفته شده از مشتری گفت : شهر لوازم خانگی باید پول مشتری را به حساب او بر می‌گرداند. گزارش منتشتر شده  این تخلف را به سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده ارسال می کنیم تا سازمان حمایت پیگیر این تخلف شهر لوازم خانگی شود.

در همین رابطه بخوانید :

تخلف آشکار شهر لوازم خانگی زیر سایه بی نظارتی/ پول گرفته شده پس داده نمی شود

عباس هاشمی در گفتگو با خبرنگار «ال کا ایران» عنوان کرد : بدعهدی برخی از فروشگاه های لوازم خانگی باعث آسیب زدن به وجه تولیدکنندگان لوازم خانگی می شود، موضوع مهمی که زیبنده صنعت لوازم خانگی کشور نیست.

عباس هاشمی

وی ادامه داد : شک نکنید که عملکرد نامناسب یک فروشگاه لوازم خانگی در سطح عرضه باعث ایجاد نارضایتی و البته آسیب زدن به تولیدکنندگان لوازم خانگی خواهد شد.

هاشمی افزود : سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده باید به این تخلف ورود کند و ما گزارش «ال کا ایران» در خصوص تخلف شهر لوازم خانگی را به سازمان حمایت ارسال می کنیم تا با فروشگاه خاطی برخورد شود.

وی ادامه داد : بر اساس قانون سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده، باید پول مشتری بدون کم و کاست به حساب مشتری بازگردانده می‌شد و امتناع از این قانون، تخلف است.

دیدن این ویدیو را از دست ندهید:

سانسور نظرات مشتریان ناراضی شهر لوازم خانگی در صفحه اینستاگرام + ویدیو

دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی ایران گفت : برخی از فروشگاه های پیش از افزایش قیمت لوازم خانگی کالای مورد نظرشان را از تولیدکنندگان خریداری کرده اند و حال به بهانه افزایش قیمت، محصول را با قیمت جدید به مشتری می‌فروشند.

عباس هاشمی در پایان گفت : خلف وعده و بدعهدی فروشگاه‌ها را به پای تولیدکنندگان لوازم خانگی ننویسید. اگر فروشگاهی در سطح عرضه دچار مشکلات اینچنینی است، در حال بدنام کردن صنعت لوازم خانگی بوده و باید جلوی آن گرفته شود.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

خبر ال کا ایران تایید شد/عباس دمرچیلی، سکاندار جدید انجمن صنایع لوازم خانگی ایران

بهنام وحیدی

شهر لوازم خانگی موظف به بازگرداندن پول مشتری بود/ تخلف فروشگاه‌ها قابل پیگیری قانونی است

بهنام وحیدی

تحویل لوازم خانگی دو ماه بعد از خرید دروغ است/ تولیدکنندگان عضو انجمن صنایع لوازم خانگی مطابق قانون عمل می کنند

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه