لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی
معاون وزیر صمت:

تغییر قیمت لوازم خانگی نداریم

تغییر قیمت لوازم خانگی نداریم
xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، معاون وزیر صمت با بیان اینکه لوازم خانگی گران نخواهد شد، گفت:تغییر قیمت لوازم خانگی نداریم قیمت ها باید به گونه ای باشد که کالاها قابلیت صادرات پیدا کنند در مورد تغییر قیمت لوازم خانگی، با بیان اینکه در حال حاضر بازار لوازم خانگی رقابتی است، اظهار کرد: بر خلاف اینکه گاهی اوقات قیمت مواد اولیه افزایش می‌یابد اما تولیدکنندگان کمترین افزایش قیمت را نسبت به سایر صنایع اعمال کرده اند. بازار رقابتی است و فعالان این حوزه در همین بازار در حال کار هستند و مشکل خاصی هم وجود ندارد.

معاون صنایع عمومی وزیر صنعت افزود: تولید و عرضه اجناس با کمترین مشکل در حال انجام است و حتی اخیراً برخی از تولیدکنندگان بزرگ برای فروش کالاهای خود تخفیفاتی نیز در نظر گرفته اند؛ به عنوان نمونه یکی از تولیدکنندگان بزرگ یخچال‌های ساید خود را با تخفیف و در حجم انبوه به بازار عرضه کرده است. تولیدکنندگان دیگر هم طرح های خاص برای ارائه کالا با تخفیف دارند تا سهم بازار را بگیرند.

ستاد تنظیم بازار به دنبال افزایش قیمت لوازم خانگی نیست

وی در مورد اینکه آیا ستاد تنظیم بازار مصوبه ای برای افزایش قیمت لوازم خانگی دارد یا خیر، گفت: ستاد تنظیم بازار به دنبال افزایش قیمت لوازم خانگی نیست و مصوبه ای در این زمینه نداشته ایم.

برادران تصریح کرد: حتی در برخی موارد که ما اجازه افزایش قیمت دادیم، به دلیل رقابتی بودن بازار خود تولیدکنندگان تمایلی به افزاشی قیمت نداشتند زیرا تا یک حدی می توان قیمت را بالا برد و مردم نمی توانند هزینه کنند.

افزایش قیمت به صلاح نیست

به گزارش مهر، معاون صنایع عمومی وزیر صمت افزود: از سویی دیگر قیمت ها باید به گونه ای باشد که بتوان بازار هدف صادراتی تعریف و کالاها را به کشورهای دیگر نیز صادر کرد. در حال حاضر تلاش ما بر این است که قیمت ها به گونه ای باشد که کالا قابلیت صادرات پیدا کنند و در کشورهای منطقه حضور فعالی داشته باشیم. اگر قیمت ها غیرمنطقی افزایش یابد بازار داخلی را هم از دست می دهیم چه برسد به بازارهای خارجی.

برادران تاکید کرد: روال عادی است و افزایش قیمت لوازم خانگی به صلاح نیست.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

درج شناسه کالا برای لوازم خانگی و تلفن همراه الزامی شد

سیاست وزارت صنعت در واردات لوازم خانگی و شراکت با خارجی‌ها

admin

اولویت ما فعال نگاه داشتن و توانمندسازی و افزایش ظرفیت برای واحدهای فعال است

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه