لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی
معاون صنایع عمومی وزارت صمت:

آیین نامه کیفیت و استانداردسازی قطعات لوازم خانگی به روز شد

آیین نامه کیفیت و استانداردسازی قطعات لوازم خانگی
xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، معاون صنایع عمومی وزارت صمت گفت: آیین نامه کیفیت و استانداردسازی قطعات لوازم خانگی طی ۱۵ سال گذشته به روز آوری نشده بود؛ ما برای ارتقاء لوازم خانگی این آیین نامه را به روزآوری کردیم.

محمدمهدی برادران معاون صنایع عمومی وزارت صمت گفت: تا به امروز با استاندارد‌های 15 سال پیش، تولیدکننده‌های قطعات لوازم خانگی استانداردسازی می‌کردند.

وی اضافه کرد: جلساتی را با تولیدکننده‌های قطعات لوازم خانگی برگزار کردیم که داوطلبانه به طور موقت اقداماتی را در جهت گارانتی مثل تعویض و خدمات پس از فروش انجام دهند، تولیدکنندگان محصول نهایی مقرر کردند تا زمان ابلاغ آیین نامه، استاندارد‌های سخت تری را اعمال کنند.

وی با اشاره به بند‌های آیین نامه کیفیت و استانداردسازی قطعات لوازم خانگی گفت: در آیین نامه 15 سال پیش، تعویض‌ها یک ماهه و خدمات گارانتی صرفا یک سال و نیم بود، اما با جلسات مشترکی که با تولیدکنندگان داشتیم هم عدد‌ها و هم کیفیت افزایش می‌یابد.

معاون صنایع عمومی وزارت صمت اظهار داشت: آیین نامه به روز شده آماده ابلاغ وزیر صمت است که بعد از ابلاغ، اعتماد مردم به تولید کنندگان لوازم خانگی را بیشتر می‌کند.

به گزارش تسنیم، وی در موضوع رضایت مشتری هم گفت: باید تولیدکنندگان در بالاترین سطح قرار گیرند، زیرا که فقط در صورت رضایت مشتری، متقاضیان کالای قاچاق و تولیدات خارجی کمتر خواهد شد.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

جزئیات دریافت وام خرید لوازم خانگی از سایت وزارت صمت

نفیسه رحیمی

افزایش خدمات پس از فروش لوازم خانگی به 24 ماه/تنوع تولید، اولویت صنعت لوازم خانگی است +ویدیو

نفیسه رحیمی

افزایش نرخ ارز موجب رشد بالای هزینه‌های تولید شد

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه