لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

عضویت در سازمان همکاری شانگهای فرصت مناسبی برای تولید کنندگان لوازم خانگی است

عضویت در سازمان همکاری شانگهای فرصت مناسبی برای تولید کنندگان لوازم خانگی است
xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای فرصت مناسبی است که تولیدکنندگان داخلی به ویژه صنعت لوازم خانگی با ارتقا کیفیت بتوانند به بازار این کشورها راه یابند.

روح الله عباس پور درباره صنعت لوازم خانگی، گفت: صنعت لوازم خانگی اقدامات خوبی درباره تحقق شعار سال، در چارچوب اقتصاد مقاومتی انجام داده و حمایت‌های بسیاری از این صنعت صورت گرفته و فعالان این عرصه توانستند خلاء نبود برندهای مشهور را برطرف کنند.

نماینده مردم بوئین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تغییر رویکرد مردم نسبت به خرید لوازم خانگی داخلی و استقبال از این محصولات، افزود: تولیدکنندگان لوازم خانگی نباید از حمایت‌های صورت گرفته سوءاستفاده کنند اکنون بازار لوازم خانگی انحصاری است و تولیدکنندگان این حوزه نباید این تصور را داشته باشند که با تولید هر کالایی می‌توانند این بازار را در اختیار داشته باشند.

به گزارش خانه ملت، وی اضافه کرد:تولیدکنندگان لوازم خانگی باید به این موضوع توجه کنند که بازار این محصولات همیشه انحصاری نخواهد ماند، ممکن است زمینه واردات فراهم شود بنابراین باید با ارتقای کیفیت و استانداردسازی بتوانند با محصولات خارجی رقابت کنند.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای فرصت مناسبی است که تولیدکنندگان داخلی به ویژه صنعت لوازم خانگی باید با ارتقا کیفیت بتوانند به بازارهای این کشورها راه یابند.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

میزان تولید در صنعت لوازم خانگی به بیش از چهار میلیون دستگاه رسید

نفیسه رحیمی

انحراف به چپ برخی برندها/کلاه گشاد بر سر صنعت لوازم خانگی داخلی

admin

قراردادهای ال جی و سامسونگ فاجعه بود یا رنو؟!!

admin

ارسال دیدگاه