لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی خارجی نمایشگاه لوازم خانگی

رونمایی از جاروبرقی CordZero A9 Kompressor ال‌جی در نمایشگاه CES 2023

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، ال‌جی الکترونیکس (LG) جارو شارژی جدید CordZero A9 Kompressor™  مجهز به نازل بخار  (Steam Power Mop) خود را در نمایشگاه CES 2023 به نمایش خواهد گذاشت. این محصول جدید که یکی از برندگان جایزه نوآوری نمایشگاه CES 2023 است اولین جاروی ایستاده بی‌سیم این شرکت است که قابلیت طی کشیدن با استفاده از فناوری بخار را دارد. جاروشارژی  CordZero A9 Kompressor ال‌جی همراه با پایه نوآورانه All-in-One Tower  ارائه می‌شود که برای نگه‌داری، شارژ مجدد و تخلیه خودکار محفظه جاروبرقی طراحی شده است.

جدیدترین جاروبرقی CordZero ال‌جی که دارای نازل Steam Power  است، قابلیت نظافت با طی مرطوب و طی بخار را داشته و عملکرد موثری دارد به طوری که بدون نیاز به استفاده از شوینده، سطوح را کاملاً تمیز می‌کند.

برای مشاهده جدیدترین خبرهای نمایشگاه CES 2023 روی گزینه زیر کلیک کنید.

نمایشگاه CES 2023

در طی کشیدن با بخار پدهای طی در دمای تقریباً 60 درجه سلسیوس (140 درجه فارنهایت) نگه داشته می‌شوند که این امر باعث می‌شود جارو شارژی CordZero A9 Kompressor بتواند لکه‌های روی کفپوش را آسان‌تر از یک محصول دارای طی مرطوب معمولی تمیز کند. طبق اظهار سازمان جهانی تست و صدور گواهی Intertek، پدهای گرم شده با بخار ال‌جی در پاک کردن لکه‌ها و جدا کردن مواد چسبیده به سطح کفپوش‌ها موثرتر از یک پد طی کشی معمولی عمل می‌کنند.1

نازل Steam Power به سنسورهای دوگانه‌ای مجهز است که از داغ شدن بیش از حد مولد بخار و سیستم خودکار و پیشرفته تأمین آب که پدها را در طول طی کشی مرطوب نگه می‌دارد جلوگیری می‌کند. برای حفظ ایمنی کاربر، در صورتی که نازل از زمین جدا شود و یا برای حدود 20 ثانیه ثابت نگه داشته شود، تولید بخار متوقف شده و در صورت بدون فعالیت ماندن در حدود یک دقیقه چرخش مورب طی نیز متوقف می‌شود.2 جاروبرقی شارژی ایستاده جدید ال‌جی از فن‌آوری  Axial Turbo Cyclone™  نیز استفاده می‌کند که با ایجاد مکش قدرتمند به زدودن غبار و سایر خرده‌ریزه‌های موجود در کف خانه کمک می‌کند.

پایه همه کاره نیز همراه با جارو شارژی CordZero A9 Kompressor ال‌جی ارائه می‌شود. این پایه همه ­کاره علاوه بر اشغال فضای ناچیز و توانایی شارژ سریع، دارای یک کیسه قابل تعویض، یک سیستم تخلیه خودکار برای خالی کردن مخزن زباله جارو و یک صفحه نمایش نشان‌دهنده وضعیت دستگاه می­باشد. پایه All-in-One Tower ال‌جی همچنین سه وضعیت هشدار/اعلان مختلف و فضایی برای نگه‌داری لوازم جانبی جاروی CordZero فراهم می‌کند.

لیو جائه چئول مدیرعامل شرکت لوازم خانگی و راه‌کارهای تهویه مطبوع ال‌جی الکترونیکس: “جارو شارژی جدید CordZero A9 Kompressor ال‌جی مجهز به قابلیت طی‌کشی قدرتمند با استفاده از فناوری بخار به معنای واقعی کلمه و یک راه‌کار نظافت همه کاره است که به لطف عملکرد موثر جارو‌ و طی کشی خشک و مرطوب، به کاربران اجازه می‌دهد سطوح دلخواه در منزل را تمیز کنند. ال‌جی همواره به ارائه لوزام خانگی و دستگاه‌های نظافت نوآورانه برای خانه‌ای سالم‌تر و زندگی بهتر ادامه خواهد داد.”

ال‌جی جدیدترین محصولات خود، از جمله جارو شارژی CordZero  مجهز به طی کشی قدرتمند بخار و All-in-One Tower را در غرفه نمایشگاهی خود در نمایشگاه CES 2023 در لاس‌وگاس از ژانویه به نمایش خواهد گذاشت.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

ساندبارهای 2022 ال جی وارد بازار شدند

نفیسه رحیمی

رونمایی ال‌ جی و گلدیران از اولین دیوار ویدئو با پنل OLED منحنی در ایران

admin

تجربه صدای ارتقا یافته و سبک زندگی پر تحرک با ایربادهای جدید TONE FREE ال‌جی

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه