لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
لوازم خانگی ایرانی
«ال کا ایران» گزارش می دهد؛

آیا کیفیت تلویزیون اسنوا خوب است؟ + ویدیو

کیفیت تلویزیون اسنوا
xvision

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»،زمانی که قصد خرید یک تلویزیون را داشته باشید بعد از انتخاب برند اولین سوالی که پیش می آید این است که کیفیت تلویزیون های این برند چگونه است؟ از آنجایی که اسنوا یکی از برند های معتبر ایرانی است ممکن است این سوال برای کاربران پیش بیاید که آیا کیفیت تلویزیون اسنوا خوب است یا خیر؟ پس با ما همراه باشید.

کیفیت تلویزیون اسنوا

در این مطلب با موضوعات زیر آشنا می شوید

 • مزایا و معایب تلویزیون اسنوا
 • قیمت تلویزیون اسنوا
 • نظرات درمورد تلویزیون اسنوا
 • بهترین تلویزیون اسنوا
 • رضایت از تلویزیون اسنوا
 • کیفیت تلویزوین اسنوا 4K
 • معایب تلویزیون اسنوا

برخی کاربران ما از سوالات متعددی درباره تلویزیون اسنوا پرسیده بودند که در این متن به آن موضوعات خواهیم پرداخت. این موضوعات شامل موارد زیر است

کیفیت تلویزیون اسنوا

 • معایب تلویزیون اسنوا 55 اینچ
 • قیمت تلویزیون اسنوا 55 اینچ
 • بررسی تلویزیون اسنوا 55 اینچ
 • مشخصات تلویزیون اسنوا 55 اینچ 4K
 • معایب تلویزیون اسنوا 50 اینچ
 • قیمت تلویزیون اسنوا 50 اینچ
 • معایب تلویزیون اسنوا 43 اینچ
 • قیمت تلویزیون اسنوا 43 اینچ
 • معایب تلویزیون اسنوا 65 اینچ
 • قیمت تلویزیون اسنوا 49 اینچ
 • قیمت تلویزیون اسنوا 42 اینچ
 • تلویزیون اسنوا خوبه یا جی پلاس 
 • نظرات درمورد تلویزیون اسنوا و دوو
 • تلویزیون دوو یا اسنوا

نظرات در مورد تلویزیون اسنوا

کیفیت تلویزیون اسنوا

اسنوا یکی از برند های معتبر ایرانی بوده که بیش از یک دهه فعالیت خود را آغاز نموده است. با خارج شدن برند های خارجی از کشور خرید کالا های داخلی افزاش یافت البته که بعد از این خروج بسیاری از تولید کنندگان ایرانی توانستند پیشرفت چشم گیری در صنعت لوازم خانگی داشته باشند. این موضوع باعث شد تا رقابتی بین برند های لوازم خانگی ایرانی در بازار شکل بگیرد. البته که اسنوا از این قائده مستثنا نیست و در بازار لوازم خانگی توانسته مشتریان زیادی را جذب کند به همین دلیل در این بخش می خواهیم به نظرات در مورد تلویزیون اسنوا بپردازیم.

کیفیت تلویزیون اسنوا

قبل از آنکه به نظرات در مورد تلویزیون اسنوا و رضایت از تلویزیون اسنوا بپردازیم لازم است بدانید که تمامی مواردی که ذکر خواهد شد بر اساس نظر خریداران بوده که تجربیاتشان را با ما در میان گذاشته اند. همچنین باید گفت که مهم ترین معیاری که باید در خرید تلویزیون در نظر داشته باشید بودجه و سلیقه خودتان است.

کیفیت تلویزیون اسنوا

تیم تحریریه ال کا ایران با بررسی کیفیت تلویزیون اسنوا به شما کمک خواهد کرد تا خرید راحت تری داشته باشید، پس با ما همراه باشید تا درباره تلویزیون اسنوا بیشتر بدانید.

بیشتر بخوانید:

معرفی تلویزیون های اسنوا + قیمت و ویدیو

مزایا و معایب تلویزیون اسنوا

کیفیت تلویزیون اسنوا

در بازار لوازم خانگی ایران شاهد انواع تلویزیون از برند های مختلف هستیم به همین دلیل انتخاب مناسب ترین تلویزیون کمی دشوار به نظر می رسد. از آنجایی که بسیاری از برند ها همانند اسنوا با در نظر گرفتن تمامی سلایق انواع مختلفی از تلویزیون ها را در سایز های مختلف و همچنین کیفیت های متفاوت راهی بازار کرده نیاز است تا قبل از خرید مزایا و معایب تلویزیون اسنوا را بدانید.

کیفیت تلویزیون اسنوا

تلویزیون های اسنوا در سایز های 75، 65، 55، 50، 49 ، 43 و 42 اینچ عرضه می شوند که بسته به مدل از تکنولوژی LED  و یا QLED برخورداند. همچنین تلویزیون های اسنوا به دو مدل هوشمند و غیر هوشمند نیز تقسیم می شوند. از طرفی اسنوا دست خریداران از لحاظ بودجه برای خرید تلویزیون باز گذاشته زیرا در سبد محصولات این برند بازه قیمتی تلویزیون ها از 4 میلیون 600 هزار تومان تا حدود 36 میلیون تومان است.

کیفیت تلویزیون اسنوا

همانطور که گفته شد بسیاری از افراد به دنبال معایب تلویزیون اسنوا 55 اینچ ، معایب تلویزیون اسنوا 50 اینچ ، معایب تلویزیون اسنوا 65 اینچ و معایب تلویزیون اسنوا 43 اینچ هستند. در همین راستا ما همه نظرات خریدارن تلویزیون های مختلف اسنوا را مطالعه نمودیم و به یک نتیجه کلی رسیدیم که در ادامه آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.

کیفیت تلویزیون اسنوا

مزایا تلویزیون اسنوا

کیفیت تلویزیون اسنوا

با بررسی نظرات درمورد تلویزیون اسنوا متوجه شدیم که خریداران تلویزیون های اسنوا به طور کلی از طراحی بسیار زیبا و ساده تلویزیون ها راضی بودند و بر این باورند که تلویزیون های اسنوا با هر نوع دکوراسیونی در خانه تطابق پیدا می کند. تصاویر تلویزیون اسنوا از دیگر مزایا تلویزیون اسنوا به شما می آید زیرا قادرند تصاویر را با کیفیت مناسب به نمایش بگذارند.

کیفیت تلویزیون اسنوا

تلویزیون های 75، 65، 55، 50، 49 ، 43 و 42 اینچی اسنوا کمک می کند تا با توجه به متراژ و مساحت خانه یک تلویزیون مناسب خریداری کنید. اگر بودجه شما برای خرید تلویزیون محدود است و یا قصد دارید یک تلویزیون ایرانی با کیفیت خریداری کنید، اسنوا دست شما را باز گذاشته است. همچنین اگر دوست دارید تلویزیون شما از پنل QLED برای تکنولوژی صفحه نمایش برخوردار باشد، می توانید تلویزیون  QLED را خریداری کنید.

کیفیت تلویزیون اسنوا

یکی از مزایا تلویزیون اسنوا مقاوم بودن صفحه نمایشگر در برابر ضربه است. بر اساس گفته خریداران تلویزیون های اسنوا مقاومت بالایی در برابر ضربه دارد پس اگر خانواده شما دارای کودک است  تلویزیون اسنوا می تواند گزینه مناسبی باشد.

کیفیت تلویزیون اسنوا

در ویدیو زیر می توانید با سیستم عامل اندروید در تلویزیون های هوشمند اسنوا آشنا شوید.

 

معایب تلویزیون اسنوا

کیفیت تلویزیون اسنوا

گفتنی است که معایب تلویزیون اسنوا بر مبنا دیدگاه و تجربیات خریداران است بر همین اساس گفته می شود که عملکرد ریموت کنترل اصلی تلویزیون ها نسبتا ضعیف است. لازم به ذکر است که این برند با دستیابی به جدید تکنولوژی روز دنیا لوازم خانگی خود را تولید می کند اما به گفته برخی خریداران عملکرد برخی از تلویزیون های اسنوا ضعیف و کند است به طوری که روشن و شروع به کار کردن دستگاه کمی زمان می برد.

کیفیت تلویزیون اسنوا

از دیگر معایب تلویزیون اسنوا که مشتریان به آن اشاره نمودند عدم دسترسی راحت به پورت ها بوده و ظاهرا در تعداد پورت ها محدودیت وجود دارد. همانطور که از مشخصات برخی از تلویزیون های اسنوا مشخص بوده فاقد قابلیت ارتقای کیفیت تصاویر است.

قیمت تلویزیون اسنوا

کیفیت تلویزیون اسنوا

یکی از نکات مهمی که در هنگام خرید تلویزیون باید در نظر داشته باشید میزان بودجه شماست به همین خاطر برای افرادی که قصد خرید تلویزیون از برند اسنوا را دارند قیمت تلویزیون اسنوا حائز اهمیت است. به درخواست کاربران در این بخش قیمت تلویزیون اسنوا 55 اینچ ، قیمت تلویزیون اسنوا 50 اینچ ، قیمت تلویزیون اسنوا 43 اینچ ، قیمت تلویزیون اسنوا 49 اینچ و قیمت تلویزیون اسنوا 42 اینچ را اعلام خواهیم کرد.

مدل تلویزیون مشخصات قیمت
تلویزیون  اسنوا مدل 55SA1260U 55 اینچی

کیفیت 4K

رابط هوشمند ندارد

14 میلیون و 10 هزار تومان
تلویزیون اسنوا مدل 55SA620U 55 اینچی

کیفیت 4K

رابط هوشمند دارد

16 میلیون و 50 هزار تومان
تلویزیون اسنوا مدل 50SA1260U 50 اینچی

کیفیت 4K

رابط هوشمند ندارد

10 میلیون و 980 هزار تومان
تلویزیون اسنوا مدل 50SA620U 50 اینچی

کیفیت 4K

رابط هوشمند دارد

13 میلیون و 230 هزار تومان
تلویزیون اسنوا مدل 43SA1260T 43 اینچی

کیفیت Full HD

رابط هوشمند ندارد

7 میلیون و 970 هزار تومان
تلویزیون اسنوا مدل 43SA620 43 اینچی

کیفیت Full HD

رابط هوشمند دارد

5 مبلیون و 450 هزار تومان
تلویزیون اسنوا مدل 32SA1220 32 اینچی

کیفیت HD

رابط هوشمند ندارد

5 میلیون و 310 هزار تومان
تلویزیون اسنوا مدل 65SA620U 65 اینچی

کیفیت 4K

رابط هوشمند دارد

26 میلیون و 510 هزار تومان
تلویزیون اسنوا مدل 75SA660U 75 اینچی

کیفیت 4K

رابط هوشمند دارد

41 میلیون و 480 هزار تومان

بهترین تلویزیون اسنوا

کیفیت تلویزیون اسنوا

شناخت بهترین تلویزیون هر برند می تواند در خرید به شما کمک کند، زیرا این تلویزیون از همه جوانب نسبت به باقی تلویزیون های موجود در سبد محصولات این برند کیفیت بالا تری داشته و توانسته رضایت بیشتری را جذب کند. کسانی که قصد خرید تلویزیون از برند اسنوا را دارند حتما تمایل دارند با بهترین تلویزیون اسنوا آشنا شوند.

کیفیت تلویزیون اسنوا

شما می توانید با مراجعه به لینک بهترین تلویزیون ایرانی  می توانید علاوه بر بهترین تلویزیون اسنوا با دیگر بهترین های بازار آشنا شوید. در پاسخ به کسانی که از ما درباره کیفیت تلویزیون اسنوا بهتره یا دوو  و تلویزیون اسنوا خوبه یا جی پلاس پرسیده بودند می توانند با مراجعه به لینک ذکر شده می توانند با بهترین تلویزیون دوو و همچنین بهترین تلویزیون جی پلاس آشنا شوند. با مطالعه مشخصات این سه تلویزیون می توانید آن ها را با توجه به سلیقه خود مقایسه نمایید.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

قطار سریع تکنولوژی در بازار صوتی‌وتصویری/ تلویزیون از یک تا ۲۰ میلیون

admin

بهترین برندهای یخچال فریزر برای خرید کدامند؟

نفیسه رحیمی

تجربه کاربری جدیدی از اسپاتیفای در تلویزیون های هوشمند سامسونگ

admin

ارسال دیدگاه