اخبار لوازم خانگی

1+4 نکته ای که باید در مورد فروش اقساطی لوازم خانگی بنس بدانید!

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، طرح های فروش اقساطی طی سال های گذشته با توجه به کاهش قدرت خرید مردم، باب شده ...

نفیسه رحیمی | 4 ماه قبل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، طرح های فروش اقساطی طی سال های گذشته با توجه به کاهش قدرت خرید مردم، باب شده و اکثر تولید کنندگان شرایط مختلفی را ارائه می کنند. بنس یکی از تولید کنندگان لوازم خانگی است که امکان خرید محصولات خود را به صورت اقساطی فراهم کرده و حتی در  دو طرح فروش این شرکت نیازی به حضور ضامن نیست.

بیشتر بدانید:

جشنواره فروش اقساطی لوازم خانگی بنس آغاز شد + شرایط

 

بنس چه محصولاتی تولید می کند؟

بنس یکی از تولید کنندگان لوازم خانگی ایرانی است که سبد کالای آن شامل انواع یخچال فریزر، تلویزیون، هود، آبسرد کن، اجاق گاز و … می شود و تمامی تولیدات آن با گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می شوند. این شرکت در سراسر کشور نماینده دارد و برای ارتباط با این شرکت تنها کافی است به سایت بنس مراجعه کنید.

پیش از خرید اقساطی محصولات بنس چه نکاتی را باید بدانیم؟

 

بنس برای راحتی مشتریان و با توجه به کاهش قدرت خرید مردم، شرایط متنوعی را برای خرید اقساطی در نظر گرفته که امکان خرید برای تمامی قشرهای جامعه فراهم شده و حتی نیاز به ضامن نیست.

  1. امکان خرید برای تمامی قشرهای جامعه فراهم شده است: بنس 4 طرح اقساطی در نظر گرفته که با عنوان های 100 میلیونی، بتا و اعتباری و بانک مهر ایران شناخته می شوند. طرح بتا و 100 میلیونی به ترتیب ویژه مستمری و حقوق بگیران بانک رفاه و نیز مستمری بگیران تامین اجتماعی است اما در طرح اعتباری و بانک مهر ایران محدودیتی وجود ندارد و تمامی اقشار جامعه می توانند در آن شرکت کنند.
  2. دو طرح های اقساطی بنس نیاز به ضامن نیست: خرید اقساطی از بنس در  دو طرح بدون نیاز به ضامن انجام می شود و تنها با ارائه چند برگ چک صیادی می توانید کالای مورد نظر خود را تهیه کنید.
  3. امکان تعیین تعداد اقساط برای مشتریان وجود دارد: بنس برای راحت تر کردن خرید، شرایط متنوعی را برای بازپرداخت در نظر گرفته که در طرح 100 میلیونی با همکاری بانک رفاه امکان انتخاب اقساط تا 36 ماه نیز وجود دارد و بازپرداخت دو طرح دیگر در 3 موعد 6 – 12 و 18 ماهه برنامه ریزی شده است.
  4. تمامی محصولات بنس دارای گارانتی معتبر هستند: با توجه به وفور کالای تقلبی بهتر است که محصولات خود را از برندهایی خریداری کنیم که دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند تا با مشکلاتی مانند تعویض و یا خرابی کالا مواجه نشویم.
  5. ارسال محصولات بنس رایگان است: ارسال رایگان کالا نه تنها موجب می شود تا مشتری از پرداخت هزینه های گزاف معاف شود بلکه بابت سالم رسیدن کالا نیز اطمینان دارد.

شرایط اقساطی بنس

جامعه هدف

نحوه تسویه

پیش پرداخت و ضامن

 بانک مهر ایران

ویژه تمامی اقشار جامعه و محدودیتی ندارد

 تا سقف 100 میلیون تومان

با اقساط 12 و 18 ماهه

بدون نیاز به پیش پرداخت تا 50 میلیون تومان یک ضامن

بالای 50 میلیون تومان دو ضامن

 طرح بتا بانک رفاه

حقوق بگیران بانک رفاه و مستمری بگیران تامین اجتماعی که از بانک رفاه حقوق می گیرند

با اقساط 6، 12 و 18 ماهه

به صورت کسر از حقوق

30 درصد پیش پرداخت

بدون ضامن

بانک رفاه کارگران 

مستمری بگیران و حقوق بگیران بانک رفاه و مشتریان درجه یک این بانک

 

 تا سقف 100 میلیون تومان

با اقساط 36ماهه

بدون نیاز به پیش پرداخت تا 50 میلیون تومان یک ضامن

بالای 50 میلیون تومان دو ضامن

 

 طرح خرید اعتباری

ویژه تمامی اقشار جامعه و محدودیتی ندارد

با اقساط 6، 12 و 18 ماهه

چک صیادی

30 درصد پیش پرداخت

الباقی با چک

 

برای خرید اقساطی محصولات بنس و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت بنس مراجعه کرده و با نمایندگان آن ارتباط بگیرید و یا از خدمات حضوری این شرکت در سراسر کشور بهره ببرید.

انتهای پیام/

 

نظر شما چیست؟