میکس پلاس موفق به دریافت گواهی CE صادرات شد
اخبار لوازم خانگی

میکس پلاس موفق به دریافت گواهی CE صادرات شد

شرکت کوروش صنعت آذین با برند میکس پلاس موفق به دریافت گواهینامه استاندارد اتحادیه اروپا CE، برای محصولات خانگی خود شد.

نفیسه رحیمی | 1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، شرکت کوروش صنعت آذین با برند میکس پلاس موفق به دریافت گواهینامه استاندارد اتحادیه اروپا CE، برای محصولات خانگی خود شد. کیفیت بالا و استقبال از محصولات شرکت میکس پلاس در بازارهای داخلی و خارجی باعث شده تا شرکت برای دریافت گواهی CE صادرات اقدام کند.
گواهی استاندارد CE علاوه بر الزامی بودن آن برای کشورهای اروپایی، به عنوان یک مبنای جهانی برای صادرات کالا به سایر کشورهای آسیایی و آفریقایی نیز به شمار می رود و دارندگان این استاندارد اجازه صدور محصول در بازارهای جهانی به ویژه اروپا را دارا هستند.
گواهینامه CE در محصولات تجاری با نماد CЄ نشان داده می شود که سازنده یا واردکننده مطابقت کالا را با استانداردهای بهداشت، ایمنی و حفاظت از محیط‌زیست اروپا تایید می‌کند. در واقع حروف CE مخفف عبارت فرانسوی “Conformité Européene” و در لغت به معنای «انطباق اروپایی» است. کسب این نشان توسط میکس پلاس بدین معنا است که محصولات ساخت کوروش صنعت آذین  معیارهای اساسی اتحادیه اروپا در خصوص ایمنی، محیط‌زیست و سلامت کاربر را تضمین می کند.
شرکت کوروش صنعت آذین با برند MIX+ موفق شد گواهی های زیر را دریافت نماید:
  •  گواهی CE برای فرهای برقی در تاریخ 17/6/1402(8/9/2023) از شرکت INCSA کشور ایتالیا
  •  گواهی CE برای اجاق های گازی و برقی در تاریخ 11/11/1402 (31/1/2024) از شرکت EBETAM کشور یونان
  • گواهی CE برای هود در تاریخ 11/12/1402 (1/3/2024) از شرکت INCSA کشور ایتالیا

شرکت کوروش صنعت آذین توسط آقای سعید قرآنی تاسیس شد و بیش از 40 سال است که در صنعت لوازم خانگی فعالیت می کند. برند میکس پلاس به تازگی توسط این گروه معرفی شده و در واقع این برند به پشتوانه چندین سال سابقه کوروش صنعت آذین در بازار، اقدام به تولید محصولاتی مانند هود، سینک ظرفشویی استیل و گرانیتی، اجاق گاز ، فرتوکار و مایکروویو کرده است.
انتهای پیام/

نظر شما چیست؟