پنکه دومنا مدل DF550 چه امکاناتی دارد؟
معرفی لوازم خانگی

پنکه دومنا مدل DF550 چه امکاناتی دارد؟

پنکه دومنا مدل DF550 از نوع ایستاده بوده و در رنگ بندی سفید موجود است.

نفیسه رحیمی | 4 روز قبل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، دومنا یکی از تولیدکنندگان لوازم خانگی کوچک است که محصولات خود را با تکنولوژی و قطعات اروپایی روانه بازار می کند. یکی از محصولات این برند ایرانی که از تکنولوژی های روز دنیا بهره برده و مطابق با سلیقه مشتری ایرانی طراحی شده است، پنکه مدل DF550 بوده که در ادامه به معرفی امکانات و ویژگی های آن پرداخته ایم.

مشخصات و قیمت پنکه دومنا مدل DF550

پنکه دومنا مدل DF550 چه امکاناتی دارد؟

پنکه دومنا مدل DF550 از نوع ایستاده بوده و در رنگ بندی سفید موجود است. این پنکه به دلیل طراحی زیبا و مدرنی که دارد با اکثر دکوراسیون خانه های امروزی هماهنگ است. یک نمایشگر دیجیتالی در مرکز این پنکه به چشم می خورد که به لطف آن، انجام تنظیمات به راحتی میسر شده و از طرفی دارای ریموت کنترل است و می توان از راه دور کارهایی مانند تنظیم سرعت، خاموش یا روشن شدن دستگاه و … را در دست گرفت.

حالت خواب

یکی از ویژگی های جالب این پنکه وجود حالت خواب است که کاربرد آن در شب بیشتر مشخص می شود. با فعال کردن این حالت، صدای پنکه تا میزان قابل توجهی کاهش می یابد و از طرفی با وزش باد ملایم مانع از بروز استخوان درد می شود.

  • تولید صدای کم تر و در نهایت داشتن خوابی آرام تر
  • وزش باد ملایم و کاهش آسیب های ناشی از باد سرد
  • کاهش مصرف انرژی به دلیل پایین آمدن سرعت فن

بخشی از مزایای حالت خواب در پنکه دومنا مدل DF550 است.

پنکه دومنا مدل DF550 چه امکاناتی دارد؟

قابلیت تنظیم ارتفاع

امکان تنظیم ارتفاع تا 40 سانتی متر در پنکه دومنا ایجاد شده که به راحتی می توان براساس فضا و حالت کاربر، ارتفاع میله های پنکه را تغییر داد.

تنظیم وزش باد در سه حالت

تنظیم وزش باد در سه حالت نرمال، طبیعی و خواب به وجود آمده که در حالت نرمال، پنکه با سرعت ثابت محیط را خنک می کند اما در حال طبیعی میانگین کم، متوسط و زیاد است و تغییر در وزش باد وجود دارد. در حالت خواب وزش باد به صورت ملایم بوده که سرعت پنکه بین کم تا متوسط در حال تغییر است. باید اضافه کرد که کاربران می توانند این پنکه را در 9 سرعت تنظیم کنند.

کنترل از راه دور

پنکه دومنا مجهز به کنترل از راه دور بوده و نیاز نیست که حتما برای تنظیمات پنکه به نمایشگر دیجیتالی مراجعه کنید. کنترل تمامی تنظیمات به کمک کنترل از راه دور فراهم شده است. بر روی کنترل دکمه های mode (تغییر حالت خواب، نرمال و طبیعی)، خاموش و روشن کردن، تنظیم سرعت و چرخش سینوسی (حرکت چپ و راست؛ بالا و پایین 90 درجه ای) قرار گرفته است.

مدل دستگاه

DF550 Nature

توان مصرفی

55W

رنگبندی

سفید
تعداد پره ها

5 پره

تایمر

دارد

ریموت کنترل

دارد

قابلیت تنظیم ارتفاع

دارد

گردش به راست و چپ

دارد

حالت وزش باد

نرمال – طبیعی- خواب

مدت گارانتی

24 ماه

قیمت

3,859,500 تومان

نظر شما چیست؟