لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

دستگاه تصفیه هوا سامسونگ هدیه ای جدید برای خریداران یخچال های سامسونگ

xvision

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «ال کا ایران»، فصل پاییز از راه رسیده و به‌رغم تمام زیبایی‌هایی که دارد، نگرانی‌های همیشگی را نیز همراه خود آورده است. از جمله آلودگی هوا و مشکلات تنفسی که همیشه در فصل پاییز و همچنین ماه‌های سرد سال، به علت وارونگی دما و افزایش ترافیک شهری به‌دلیل آغاز سال تحصیلی، اتفاق می‌افتد و سلامت افراد خانواده را در معرض تهدید قرار می‌دهد. آلودگی هوا، به اشکال مختلف سالانه نزدیک به ۳۵ میلیون ایرانی را درگیر خود می‌کند و طبق اعلام سازمان بهداشت جهانی ۳۵ تا ۴۰ درصد بیماری‌ها ناشی از مشکلات محیطی شامل آلودگی هوا و عوامل و سموم شیمیایی است.

شرکت سامسونگ الکترونیکس که زندگی سالم را به عنوان یکی از رویکردهای اصلی خود مد نظر دارد، در شروع فصل پاییز جشنواره ویژه‌ای در نظر گرفته است. این شرکت تلاش دارد تا به مصرف‌کنندگان وفادار خود در ایجاد یک زندگی سالم کمک کند. سامسونگ به همین منظور به خریداران یخچال‌های مدل شوکیس  یا همان  (Food Showcase Refrigerator) FSRو French 4 خود یک دستگاه تصفیه هوا هدیه می‌دهد. در این جشنواره، افرادی که تا تاریخ ۲۴ مهرماه ۱۳۹۴ یکی از یخچال‌های مدل FSR و French 4 را خریداری کنند، به ترتیب دستگاه تصفیه هوای AC-S38 یا AC-J41 که هوا را در یک محیط بسته مانند فضای خانه، از ریزگردها، باکتری‌ها، مواد حساسیت‌زا، موی حیوانات و برخی ویروس‌ها، پاکیزه می‌کنند، دریافت خواهند کرد. این هدایا تنها پس از نصب دستگاه و دریافت مدارک مورد نیاز از سوی خریدار ارسال خواهد شد.

لازم به ذکر است که یخچال‌های FSR و French 4 از آخرین و پیشرفته‌ترین محصولات لوازم خانگی سامسونگ هستند که غذا را برای مدت طولانی سالم  وتازه نگه می‌دارند و به مصرف‌کنندگان کمک می‌کنند تا سبک سالم غذا خوردن را رعایت کنند. هر دو این یخچال‌ها مجهز به کمپرسور اینورتر دیجیتالی بوده و از جریان برودتی یکنواخت در طبقات بهره می‌برند. علاقه‌مندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت www.samsung.com/iran یا نمایندگان مجاز سامسونگ مراجعه فرمایند.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

سامسونگ کروم بوک رده بالای جدیدی را در دست تولید دارد

admin

فناوری های مقابله با کرونا در CES2021 حضور یافتند

زهرا سیاحی

معرفی ۶ قابلیت کاربردی ماشین‌ های لباسشویی‌ سری کمبو سامسونگ

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه