اخبار لوازم خانگی

فروش 48 میلیون و 50 هزار دستگاه آیفون

ال کا ایران : ارزش کمپانی اپل در بازار به 25 میلیارد دلار رسیده است.

admin | 9 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، با توجه به اینکه کمپانی اپل به خصوص در سالهای اخیر تلاش بسیار زیادی برای جذب مشتری به ویژه در بین شاغلین داشته است و در همین راستا قراردادهایی را با شرکت های مطرح دنیا همچون سیسکو و آی بی ام به امضا رسانده است؛ اما فروش این کمپانی در سه ماهه اخیر نشان از عدم دستیابی این کمپانی به برنامه فروش مناسب از دید تحلیلگران است.

بر اساس این گزارش با توجه به اینکه شرکت اپل بر اساس آخرین آمار منتشره شده در سه ماه اخیر موفق به فروش 48 میلیون و 50 هزار دستگاه آیفون شد؛ اما با توجه به برنامه ریزی های این کمپانی برای حضور آیفون، آیپد و مک بوک به ویژه در اماکن شغلی نتوانسته به رقم پیش بینی این کمپانی یعنی فروش  48 میلیون و 500 هزار دستگاه آیفون دست یابد.

البته ذکر این نکته ضروری است که طبق گفته های اخیر مدیرعامل کمپانی اپل ارزش این شرکت در بازار به 25 میلیارد دلار رسیده که رشد 40 درصدی را نشان می دهد.

جهت آگاهی و دریافت آخرین اخبار صنایع لوازم خانگی ایران و جهان و نیز جدیدترین قیمت ها و بازار لوازم خانگی از طریق تلگرام به کانال اختصاصی ال کا ایران (https://telegram.me/lkirancom ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

نظر شما چیست؟