لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی خارجی

سامسونگ و ال جی نمایشگرهای جدید اپل را تامین می‌کنند

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، اپل قرارداد خود با این دو شرکت به منظور تامین نمایشگرهای OLED را به زودی نهایی می کند.

ال جی و سامسونگ هر دو در زمینه طراحی و عرضه نمایشگرهای تاشدنی و منعطف OLED تخصص دارند. ال جی قبلا هم نمایشگرهای OLED را برای استفاده در ساعت اپل طراحی و عرضه کرده و گفته می شود که در آینده هم به طور اختصاصی این نمایشگرها را عرضه خواهد کرد.

انتظار می رود این دو شرکت کره ای حدود 12.8 میلیارد دلار سرمایه را در دو تا سه سال آینده صرف راه اندازی کارخانه هایی برای ساخت نمایشگرهای OLED کنند تا بتوانند نیاز به این محصول را برای تولید گوشی های جدید آیفون برطرف کنند. قرار است اپل نیز برای تامین این هزینه ها همکاری کند، اما جزییات بیشتری در این زمینه در دسترس نیست.

مدتهاست که از برنامه های اپل برای مهاجرت از نمایشگرهای ال سی دی به OLED سخن گفته می شود، اما بعید است این طرح تا قبل از سال 2018 به طور کامل اجرا شود.

جهت آگاهی و دریافت آخرین اخبار صنایع لوازم خانگی ایران و جهان و نیز جدیدترین قیمت ها و بازار لوازم خانگی از طریق تلگرام به کانال اختصاصی ال کا ایران (https://telegram.me/lkirancom ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

افزایش تولید لوازم خانگی در نیمه نخست امسال

نفیسه رحیمی

احتمال عرضه اولین تلویزیون QD-OLED سامسونگ در اوایل 2022

زهرا سیاحی

چالش جایگزینی غول های کره ای در بازار لوازم خانگی

زهرا سیاحی

ارسال دیدگاه