لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

گارانتی‌های غیرمجاز پلمب می‌شود

xvision
xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، محمد طحان‌پور در پاسخ به اینکه قرار بود تا با شرکت‌هایی که به صورت غیرمجاز گارانتی لوازم خانگی ارائه می‌کنند برخورد شود و اکنون چه تدبیری در این راستا در سال ۹۵ اندیشیده‌اید، اظهار داشت: برنامه‌ای را با مدیرعامل سازمان حمایت، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، و مدیرکل تعزیرات تدوین کرده‌ایم که طی این برنامه تعدادی از شرکت‌های ارائه کننده خدمات گارانتی محصولات خانگی را که به صورت غیرمجاز فعالیت می‌کنند خواسته‌ایم.

وی افزود: اگر این شرکت‌ها در زیرمجموعه وارد کننده اصلی نباشند و یا از شرکت‌ اصلی خارجی گواهی نداشته باشند حق فعالیت نداشته و باید خاتمه کار دهند.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی به این نکته اشاره کرد که به برخی از این شرکت‌ها هم اخطار پلمب داده‌ایم و در این راستا با کسی شوخی نداریم.

یکی از مشکلات اساسی به ویژه در چند سال اخیر کارت‌های گارانتی متفرقه‌ای است که هنگام خرید به مشتری ارائه می‌شود غافل از آنکه هر برند خارجی یک گارانتی معتبر مخصوص به خود را دارد و در صورت بروز مشکل و نیاز به خدمات پس از فروش گارانتی‌های متفرقه از دادن خدمات مناسب سر باز زده و مشتری را با هزینه‌های سرسام‌آور روبرو می‌کنند./فارس/

جهت آگاهی و دریافت آخرین اخبار صنایع لوازم خانگی ایران و جهان و نیز جدیدترین قیمت ها و بازار لوازم خانگی از طریق تلگرام به کانال اختصاصی ال کا ایران (https://telegram.me/lkirancom ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

دولت دوازدهم راه را برای حضور سرمایه گذاران در صنعت لوازم خانگی ایران هموار کند

admin

رئیس اتحادیه لوازم خانگی تهران: کسادی بازار بهانه است؛ کیفیت را بالا ببرید

admin

هیچ جا عنوان نکرده ام که قیمت لوازم خانگی سال آینده 40 درصد افزایش می یابد

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه