اخبار لوازم خانگی

گارانتی‌های غیرمجاز پلمب می‌شود

ال کا ایران : رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی اعلام کرد: برنامه‌ای تدوین کرده‌ایم که بر اساس آن شرکت‌هایی که بدون گواهی از شرکت‌ اصلی خارجی و غیرمجاز خدمات گارانتی ارائه می‌کنند، پلمب خواهند شد.

admin | 8 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، محمد طحان‌پور در پاسخ به اینکه قرار بود تا با شرکت‌هایی که به صورت غیرمجاز گارانتی لوازم خانگی ارائه می‌کنند برخورد شود و اکنون چه تدبیری در این راستا در سال ۹۵ اندیشیده‌اید، اظهار داشت: برنامه‌ای را با مدیرعامل سازمان حمایت، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، و مدیرکل تعزیرات تدوین کرده‌ایم که طی این برنامه تعدادی از شرکت‌های ارائه کننده خدمات گارانتی محصولات خانگی را که به صورت غیرمجاز فعالیت می‌کنند خواسته‌ایم.

وی افزود: اگر این شرکت‌ها در زیرمجموعه وارد کننده اصلی نباشند و یا از شرکت‌ اصلی خارجی گواهی نداشته باشند حق فعالیت نداشته و باید خاتمه کار دهند.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی به این نکته اشاره کرد که به برخی از این شرکت‌ها هم اخطار پلمب داده‌ایم و در این راستا با کسی شوخی نداریم.

یکی از مشکلات اساسی به ویژه در چند سال اخیر کارت‌های گارانتی متفرقه‌ای است که هنگام خرید به مشتری ارائه می‌شود غافل از آنکه هر برند خارجی یک گارانتی معتبر مخصوص به خود را دارد و در صورت بروز مشکل و نیاز به خدمات پس از فروش گارانتی‌های متفرقه از دادن خدمات مناسب سر باز زده و مشتری را با هزینه‌های سرسام‌آور روبرو می‌کنند./فارس/

جهت آگاهی و دریافت آخرین اخبار صنایع لوازم خانگی ایران و جهان و نیز جدیدترین قیمت ها و بازار لوازم خانگی از طریق تلگرام به کانال اختصاصی ال کا ایران (https://telegram.me/lkirancom ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

نظر شما چیست؟