اخبار لوازم خانگی

با ضربه به دیوار، لامپ یا تلویزیون را روشن کرده و یا موبایل خود را بیابید

ال کا ایران : ابزار 79 دلاری که با 3 باتری نیم قلمی حیات می یابد،در واقع نوعی کنترل از راه دور لوازم خانگی هوشمند در خانه است که با ضربه زدن به آن یا کنار آن، قادر به مدیریت انواع لوازم خانگی هوشمند خواهید شد.

admin | 8 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، ابزار 79 دلاری که با 3 باتری نیم قلمی حیات می یابد،در واقع نوعی کنترل از راه دور لوازم خانگی هوشمند در خانه است که با ضربه زدن به آن یا کنار آن، قادر به مدیریت انواع لوازم خانگی هوشمند خواهید شد.

با ضربه به دیوار، لامپ یا تلویزیون را روشن کرده و یا موبایل خود را بیابید

اگر چند وسیله هوشمند با چند ریموت کنترل مختلف در خانه دارید، می توانید از Knocki استفاده کرده و همه آنها را با هم مدیریت کنید.

با این وسیله می توانید 10 حرکت مختلف برای 10 کار متفاوت تعریف کنید: مثلا دو ضربه سریع بزنید تا لامپ روشن شود، 3 ضربه سریع بزنید تا ساعت از کوک بیفتد و یا موبایل خود را بیابید.

این محصول جدید با لامپ های هوشمند فیلیپس، اشیای هوشمند سامسونگ مثل یخچال، ترموستات نست و هر نوع وسیله ای مانند اسپیکر یا تلویزیون هوشمند مجهز به وای فای، کار می کند.

جهت آگاهی و دریافت آخرین اخبار صنایع لوازم خانگی ایران و جهان و نیز جدیدترین قیمت ها و بازار لوازم خانگی از طریق تلگرام به کانال اختصاصی ال کا ایران (https://telegram.me/lkirancom ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

نظر شما چیست؟