لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

«بوش» در راه ایران/ بازگشت بزرگترین شرکت لوازم خانگی اروپا به ایران

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، در ادامه همکاری‌های جدید اقتصادی ایران این بار اعلام شده است که شرکت لوازم خانگی بوش آلمان به ایران بازخواهد گشت.

به گزارش اقتصادنیوز، بر این اساس قرار است نخستین گردهمایی رسمی توزیع‌کنندگان شرکت بوش آلمان در ایران هفته آینده در هتل اسپیناس برگزار شود.

گروه محصولات خانگی بوش، دومین شرکت بزرگ جهان و اولین در قاره اروپا در بخش لوازم خانگی از ورود مجدد خود به بازار ایران خبر داده است.

قرار است دکتر کارستن اوتنبرگ، عضو هیات مدیره و مدیرعامل گروه BSHبا حضور در ایران در نشست رسانه‌ای با خبرنگاران در چهارم خردادماه جزئیات ورود مجدد این شرکت به بازار ایران را اعلام کند.

همچنین نخستین گردهمایی رسمی توزیع‌کنندگان بوش در ایران با هدف نمایش بیش از 200 محصول این شرکت، با حضور شرکت کنندگانی شامل چهار توزیع کننده اصلی، 350 فروشنده و بیش از 50 نمایندگی گروه بوش چهارشنبه پنجم خردادماه برگزار می‌شود.

جهت آگاهی و دریافت آخرین اخبار صنایع لوازم خانگی ایران و جهان و نیز جدیدترین قیمت ها و بازار لوازم خانگی از طریق تلگرام به کانال اختصاصی ال کا ایران (https://telegram.me/lkirancom ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

ماشین ظرفشویی سفارشی BSH در بازار هند عرضه شد

بهنام وحیدی

بوش به عنوان بهترین مارک 2021 توسط CHOICE انتخاب شد

بهنام وحیدی

راهنمای خرید آب مرکبات گیری دستی و برقی

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه