لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

نگرانی کارگران ارج از تعطیلی کامل برند 80 ساله

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران» و به نقل از ایلنا، خط تولید کارخانه ارج  از ابتدای سال جاری تعطیل است. دوماه پس از انتشار خبر تعطیلی یکی از قدیمی‌ترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در ایران با سابقه‌ای بالغ بر 80 سال، این کارخانه بازهم خبرساز شده است.

کارگران این کارخانه می‌گویند که این واحد تولیدی قدیمی و خاطره‌ساز برای چند نسل از ایرانیان، حالا در آستانه تعطیلی کامل قراردارد و زمزمه‌هایی از فروش قطعات به گوش می‌رسد.

کارگران می‌‌گویند: ماههاست که کارگر خط تولید نداریم. این روزها تنها حدود سی، چهل کارگر در کارخانه باقی مانده‌اند که در بخش‌های نگهبانی و مراقبت از دستگاهها فعالیت دارند. این کارگران هم همه از نیروی کار رسمی  و در آستانه بازنشستگی هستند.

از قرار معلوم، آخرین موج تعدیل کارگران به اسفندماه سال گذشته برمی‌گردد که در آن تاریخ 250 کارگر خط تولید بیکار شدند.

به گفته این کارگران خبرهای مبنی بر فروش قطعات و دستگاههای خط تولید این کارخانه و پلمپ شدن بخش‌های تولید،  بر نگرانی کارگران افزوده است.

این کارگران می‌گویند نامه نگاری های ما به مقامات مسئول تاکنون به هیچ نتیجه‌ای نرسیده است.

جهت آگاهی و دریافت آخرین اخبار صنایع لوازم خانگی ایران و جهان و نیز جدیدترین قیمت ها و بازار لوازم خانگی از طریق تلگرام به کانال اختصاصی ال کا ایران (https://telegram.me/lkirancom ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

کارخانه ارج با ۴ محصول خوب و با آخرین تکنولوژی روز شروع به کار خواهد کرد

نفیسه رحیمی

مدیرعامل ارج: کارخانه تعطیل نیست؛ در حال تعمیرات هستیم

admin

نماینده مجلس: کم توجهی به پلی اکریل، آن را به سرنوشت کارخانه ارج دچار می کند

admin

ارسال دیدگاه