لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

افزایش فروش پیامکی کالای قاچاق، درب منازل

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، محمد طحان پور با اشاره به تردد آزادانه و آسان خودروهای حامل کالای قاچاق در سطح شهر افزود: یک مورد از این خودروها با کمک سازمان تعزیرات حکومتی و اداره آگاهی توقیف شد که 4 ماه برای ان برنامه ریزی شده بود.

وی شهر بانه را معروف ترین مبدا برای انجام این نوع توزیع کالای قاچاق دانست و تصریح کرد: مهم ترین راهکار جلوگیری از انجام این فعالیت جلوگیری از خروج کالای قاچاق برای مصارف شخصی است.

رئیس اتحادیه تولید کنندگان و فروشندگان لوازم خانگی با اشاره به توجیه ناپذیر بودن خرید کالای قاچاق به عنوان مصرف شخصی گفت : این کالاها بی کیفیت و بدون خدمات پس از فروش است و کارت های گارانتی ارائه شدن تقلبی است.

طحان پور ارائه امکانات و سپردن اختیار به اتحادیه لوازم خانگی برای برخورد با قاچاق کالا را سبب کاهش 50 درصدی این معضل در دو سال اعلام کرد و افزود: در سه سال گذشته قانونی در خصوص مبارزه با قاچاق تصویب و به وزارت صنعت ، معدن و تجارت ابلاغ شد که هنوز اجرایی نشده است.

وی نامه نگاری و بخشنامه سازی را مانع از مبارزه بموقع با قاچاق دانست و تصریح کرد: نحوه فعلی برخورد با قاچاق سبب لطمه به تولید ، بیکاری ، تحمیل هزینه به دولت و هدر رفتن بودجه کشور شده است.

جهت آگاهی و دریافت آخرین اخبار صنایع لوازم خانگی ایران و جهان و نیز جدیدترین قیمت ها و بازار لوازم خانگی از طریق تلگرام به کانال اختصاصی ال کا ایران (https://telegram.me/lkirancom ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

خرید کالاهای با کیفیت ایرانی از طریق حذف کالاهای قاچاق میسر می شود

admin

مقابله با عرضه لوازم خانگی قاچاق در دامغان تشدید شد

admin

افزایش 150 درصدی قیمت لوازم خانگی نسبت به سال قبل

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه