اخبار لوازم خانگی

نمایشگاه « تسهیلات و ملزومات ازدواج» در اصفهان برگزار می شود

ال کا ایران : اولین نمایشگاه تخصصی «تسهیلات و ملزومات ازدواج » در اصفهان برگزار می شود.

admin | 8 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، اولین نمایشگاه تخصصی تسهیلات و ملزومات ازدواج (جهیزیه، تشریفات و مؤسسات وابسته) 12 تا 17 تیر امسال در محل نمایشگاه های اصفهان درجوار پل شهرستان برگزار می شود.

این نمایشگاه میزبان بیش از 90 شرکت کننده در زمینه هایی چون مؤسسات تشریفاتی مرتبط با ازدواج، مؤسسات مشاوره قبل از ازدواج، تالارها، آتلیه های عکاسی، آرایشگاه ها، مزون های لباس عروس و نیز فروشگاه های عرضه کننده انواع سفره عقد و آینه و شمعدان، انواع لوازم خانگی، فرش ماشینی، لوستر و مبل خواهد بود.

شرکت کنندگان این نمایشگاه در فضایی به وسعت پنج هزار مترمربع در دو سالن شیخ بهایی و میرداماد به عرضه محصولات و خدمات خود در زمینه تسهیلات و ملزومات ازدواج می پردازند.

شرکت کنندگان بخش لوازم خانگی نمایشگاه نیز تسهیلات 10 میلیون تومانی در قالب وام قرض الحسنه را برای بازدیدکنندگان به ویژه زوج های جوان در نظر گرفته اند.

جهت آگاهی و دریافت آخرین اخبار صنایع لوازم خانگی ایران و جهان و نیز جدیدترین قیمت ها و بازار لوازم خانگی از طریق تلگرام به کانال اختصاصی ال کا ایران (https://telegram.me/lkirancom ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

نظر شما چیست؟