لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

نمایشگاه « تسهیلات و ملزومات ازدواج» در اصفهان برگزار می شود

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، اولین نمایشگاه تخصصی تسهیلات و ملزومات ازدواج (جهیزیه، تشریفات و مؤسسات وابسته) 12 تا 17 تیر امسال در محل نمایشگاه های اصفهان درجوار پل شهرستان برگزار می شود.

این نمایشگاه میزبان بیش از 90 شرکت کننده در زمینه هایی چون مؤسسات تشریفاتی مرتبط با ازدواج، مؤسسات مشاوره قبل از ازدواج، تالارها، آتلیه های عکاسی، آرایشگاه ها، مزون های لباس عروس و نیز فروشگاه های عرضه کننده انواع سفره عقد و آینه و شمعدان، انواع لوازم خانگی، فرش ماشینی، لوستر و مبل خواهد بود.

شرکت کنندگان این نمایشگاه در فضایی به وسعت پنج هزار مترمربع در دو سالن شیخ بهایی و میرداماد به عرضه محصولات و خدمات خود در زمینه تسهیلات و ملزومات ازدواج می پردازند.

شرکت کنندگان بخش لوازم خانگی نمایشگاه نیز تسهیلات 10 میلیون تومانی در قالب وام قرض الحسنه را برای بازدیدکنندگان به ویژه زوج های جوان در نظر گرفته اند.

جهت آگاهی و دریافت آخرین اخبار صنایع لوازم خانگی ایران و جهان و نیز جدیدترین قیمت ها و بازار لوازم خانگی از طریق تلگرام به کانال اختصاصی ال کا ایران (https://telegram.me/lkirancom ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

کشف یک محموله میلیاردی قاچاق لوازم خانگی در اصفهان

admin

علت ورود کالای قاچاق به کشور آسیب شناسی شود

admin

رکود در بازار اصفهان شعله قیمت لوازم خانگی را پایین نیاورد

admin

ارسال دیدگاه