لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

کشف سوله لوازم خانگی قاچاق

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، سرهنگ حجت اله کرمی زند در گفت‌وگو با ایسنا در این باره گفت: چندی پیش به دنبال دریافت گزارش‌هایی مبنی بر ورود کالای آشپزخانه قاچاق و تقلبی به شهرستان قدس و بسته بندی  آنان با نام تجاری تقلبی در یکی از انبار های این شهر، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قدس قرار گرفت و در تحقیقات اولیه مشخص شد که سودجویان با تغییر شکل و بسته‌بندی  جدید قصد فروش آن را در بازار دارند.


فرمانده انتظامی شهرستان قدس با بیان اینکه ماموران مبارزه با قاچاق کالای پلیس آگاهی موفق شدند در مدت زمان کوتاهی مکان این انبار را در اطراف شهرستان قدس مورد شناسایی قرار دهند، گفت: در ادامه و پس از هماهنگی و اخد مجوز از مقام قضائی  ماموران وارد این انبار شده و در بازرسی از انبار مشاهده کردند که کالاهای دپو شده ساخت کشور چین بوده و از کیفیت بسیار پایینی برخوردار هستند. 

کرمی‌زند ادامه داد:‌ افراد فرصت طلب در این مکان با نصب برچسب یک شرکت معتبر داخلی و بسته بندی قصد فروش این اجناس در بازار را داشتند.


فرمانده انتظامی شهرستان قدس با بیان اینکه تخلف این واحد صنفی توسط مراجع ذیصلاح تایید شد، ادامه داد:  در این سوله بالغ بر 15هزار عدد انواع ظروف آشپزخانه به ارزش 10 میلیارد ریال قرار داشت که تمامی آنها توقیف و واحد صنفی متخلف نیز پلمب شد.
 

 کرمی زند با اشاره به اینکه در این عملیات پلیس یک نفر دستگیر شد،تصریح کرد: متهم که به طرز ماهرانه‌ای اقدام به جعل مدارک گمرکی کرده بود پس از مواجهه با ادله و مستندات موجود و محرز شدن جعل مدارک چاره‌ای جز اعتراف ندید و به جرم خود اعتراف کرد.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

۲۹ واحد صنفی متخلف در کهگیلویه پلمب شد

admin

8 میلیارد لوازم خانگی در رباط کریم کشف شد

بهنام وحیدی

کشف ۲۵ انبار بزرگ لوازم خانگی قاچاق/پورشه های قاچاق باید له شوند

admin

ارسال دیدگاه