لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

پیش‌بینی طرح برخورد با قاچاق لوازم خانگی و آرایشی در البرز

xvision
xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، علی‌اکبر زارعی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: استان البرز دارای ویژگی‌های اقتصادی بسیار خوبی است، از جمله اینکه این استان در نزدیکی استان تهران قرار داشته و دارای سه محور اصلی و ملی است.

 

وی افزود: بهره‌مندی از آزادراه‌های تهران – کرج، کرج – قزوین و جاده چالوس و ارتباط این راه‌ها با تهران و همچنین تبدیل شدن البرز به پل ارتباطی پایتخت با 14 استان کشور، شرایط اقتصاد خوبی برای استان البرز به همراه داشته است.

 

دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان البرز تصریح کرد: از سوی دیگر به دلیل اینکه بخش مهمی از قاچاقچیان می‌خواهند کالاهای قاچاق خود را به پایتخت برسانند، این افراد مجبور به عبور از راه‌های البرز هستند.

 

زارعی‌نژاد گفت: به همین دلیل است که شاهد افزایش کشفیات کالای قاچاق در استان البرز هستیم، چرا که مقصد بخش مهمی از کالاهای قاچاق تهران است.

 

وی بیان داشت: همچنین برخی از مخلان نظم اقتصادی به دلیل نزدیکی البرز به تهران، انبارهایی را در نقاط مختلف این استان پیش‌بینی کرده و کالاهای قاچاق خود را پیش از انتقال به پایتخت، در این انبارها نگهداری می‌کنند.

 

دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان البرز افزود: تمام این موارد نشان می‌دهد که باید در استان البرز طرح‌های ویژه‌ای برای برخورد با قاچاق کالا و ارز پیش‌بینی و اجرا شود و در اجرای طرح‌های فوق همه دستگاه‌ها و به ویژه نهادهای ملی باید مشارکت داشته باشند.

 

زارعی‌نژاد ادامه داد: در این راستا به طور مداوم در البرز طرح‌های ضربتی با همکاری نهادهای اطلاعاتی، امنیتی، دستگاه قضایی، نیروی انتظامی و دیگر دستگاه‌ها در دست طراحی و یا اجرا است.

 

به گزارش فارس وی اظهار داشت: به عنوان نمونه به زودی و از روز پانزدهم مهر ماه طرح برخورد با قاچاق لوازم خانگی و وسائل آرایشی و بهداشتی در استان البرز اجرا خواهد شد.

 

دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان البرز تصریح کرد: این طرح با همکاری تعزیرات حکومتی، دستگاه قضایی،‌ نیروی انتظامی و نهادهای اطلاعاتی و امنیتی در دستور کار قرار دارد و به زودی جزئیات آن اطلاع‌رسانی خواهد شد.

emersan
butaneindustrial
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

اصناف در گذشته کالای قاچاق را جمع آوری می کردند

admin

کشف 35 میلیارد ریال کالای قاچاق در کرمان

admin

توقیف ۴ وانت حامل کالای قاچاق در عسلویه

admin

ارسال دیدگاه