لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

کمبود به بازار لوازم خانگی رسید/ کارت خرید موفق خواهد بود

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، مرتضی میری نایب رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی در رابطه با نوسانات اخیر قیمت لوازم خانگی اظهار کرد: 2 تا 3 شرکت وارد کننده لوازم خانگی قیمت محصولات خود را به میزان ده درصد افزایش دادند که این افزایش قیمت قانونی نیست واز سوی مراجع ذیصلاح پیگیری خواهد شد.

 

وی افزود: برخی از شرکت های تولید کننده داخلی به صورت قانونی قیمت محصولات خود را 6تا9درصد افزایش دادند که پیش بینی می شود که این افزایش قیمت در زمان اجرای طرح مبارزه با کالای قاچاق تاثیری بر بازار نخواهد داشت.

 

میری با بیان اینکه در محرم و صفر بازار انتخاب خاصی نخواهد داشت گفت: در چند وقت اخیر بازار لوازم خانگی در کالاهای وارداتی با کمبود مواجه شد که این موضوع به دلیل افزایش زمان ترخیص کالا از 15 روز به 3 ماه بوده است که دلیل این افزایش زمان الصاق کدهای رهگیری در راستای مبارزه با قاچاق کالا است.

 

وی در پاسخ به این سوال که کارت های اعتباری خرید کالای ایرانی چه تاثیری در بازار لوازم خانگی داشته است یادآور شد: با وجود آنکه 4200 میلیارد تومان منابع بانکی برای کارت اعتباری خرید کالای ایرانی در نظر گرفته شده است اما تنها 10 درصد از این میزان در بازار لوازم خانگی مصرف شد ومردم از این کارتها استقبال چندانی نداشتند.

 

نایب رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی تاکید کرد: طرح جدید بانک مرکزی مبنی بر کارتهای اعتباری موفق تر وموثرتر از کارتهای گذشته خواهد بود./میزان/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

موج سواری سودجویان در بازار/ دست دلالان را از بازار لوازم خانگی کوتاه کنید

admin

رکودی در بازار لوازم خانگی وجود ندارد

admin

گرانی لوازم خانگی در بازار مشهود است

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه