لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی خارجی

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس: مبادی ورودی و گمرکات باید در اولویت برنامه مبارزه با قاچاق باشد

xvision
xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، سیدمهدی مقدسی افزود: پدیده قاچاق دارای فرایندی است که از مبادی ورودی تا توزیع را در بر می گیرد ؛ از این رو برای مبارزه با قاچاق باید این چرخه به صورت کامل کنترل شود و اینکه تنها یک بخش را بخواهیم مورد بازرسی و کنترل قرار دهیم، نتیجه ای در بر نخواهد داشت.

نماینده مردم اراک وکمیجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: چرخه کنترل و نظارت برای جلوگیری از ورود کالای قاچاق باید با نظارت بیشتری اجرایی شود البته در این راستا مبادی ورودی کالا از اهمیت بیشتری برخوردار هستند .

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی افزود: در ماه های گذشته با اصلاح آیین نامه مبارزه با قاچاق کالا قدم هایی برداشته شد اما کافی نیست و باید مبادی ورودی و گمرکات در اولویت برنامه مبارزه با قاچاق باشند.

مقدسی افزود: کنترل مبادی ورودی کالای قاچاق  و مرزها اصل است و در کنار این نظارت باید بازار نیز کنترل شود و اهمیت مبارزه با قاچاق کالا به این نیست که تنها اصناف را کنترل کرد؛ این امر خلاف قانون است و قانون را باید به صورت کامل اجرا کرد.

وی درباره افزایش قیمت پیش آمده در بازار در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا افزود: اجرای هر طرحی دارای تبعاتی است و این افزایش قیمت موقتی بوده و مرتفع خواهد شد.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

کشف ۱/۵میلیارد ریال لوازم خانگی قاچاق در جوانرود

admin

با واگذاری طرح مبارزه با کالای قاچاق به اصناف احتمال تبانی وجود دارد

admin

وزارت صنعت برای واردات کالا نظام تعرفه هوشمند تعریف کند

admin

ارسال دیدگاه