اخبار لوازم خانگی

جزئیات کشف محموله ۵.۴ میلیاردی «جک برقی» قاچاق پس از ورود قانونی

فرمانده انتظامی استان هرمزگان جزئیات کشفیات ۹.۱میلیارد تومانی کالای قاچاق و شناسایی یک محموله ۵.۴میلیارد تومانی «جک برقی» قاچاق را که با سندسازی از مبادی رسمی وارد کشور شده بود تشریح کرد.

admin | 7 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، سردار عزیزالله ملکی در گفت‌وگو با  تسنیم با اشاره به کشف بیش از 9.1 میلیارد تومان کالای قاچاق در هفته گذشته اظهار کرد: به دنبال تلاش همکاران ما در استان هرمزگان و با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی انجام شده طی هفته گذشته، موفق به شناسایی و کشف چندین محموله کالای قاچاق به ارزش بیش از 91 میلیارد ریال شدند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان افزود: در یکی از عملیات‌های انجام شده، ماموران پلیس موفق شدند 3 هزار و 496 دستگاه انواع جک برقی قاچاق را که توسط یک دستگاه کشنده در حال جابجایی بود شناسایی و کشف کنند که در این عملیات یک نفر دستگیر و خودروی مذکور نیز توقیف شد.

وی اضافه کرد: در بررسی‌های انجام شده مشخص شد این محموله قاچاق با اسناد جعلی و از مبادی رسمی و قانونی وارد کشور شده بود که با توجه به این موضوع، پیگیری‌ها ادامه دارد و ارزش این محموله بالغ 5.4 میلیارد تومان تخمین زده شده است.

ملکی خاطرنشان کرد: به دنبال عملیات‌های متعدد انجام شده در هفته گذشته 61 دستگاه خودروی سبک و سنگین قاچاقچیان کالا توقیف شد و 107 نفر نیز دستگیر شدند.

به گفته فرمانده انتظامی استان هرمزگان، محموله‌های کشف شده کالاهای قاچاق در هفته گذشته در این استان شامل سیگار، پارچه، لوازم صوتی و تصویری، لوازم خانگی، برنج، البسه و احشام بوده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در طول سال جاری بیش از 450میلیارد و 700میلیون تومان کالای قاچاق در استان هرمزگان کشف و ضبط شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 65 درصد رشد داشته است.

نظر شما چیست؟