اخبار لوازم خانگی

نمایشگاه مبل در منطقه آزاد ماکو برگزار می‌شود

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ماکو گفت: نمایشگاه مبل ۲۷ دی ماه در منطقه آزاد ماکو برگزار می‌شود.

admin | 7 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، یحیی کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: سازمان منطقه آزاد ماکو در نظر دارد به منظور استفاده از ظرفیت‌های این منطقه در امر تولید، نمایشگاه مبلمانی را با همکاری اتاق اصناف و اتحادیه لوازم خانگی از 27 دی ماه در مرکز نمایشگاه بین‌المللی سازمان منطقه آزاد ماکو برگزار کند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ماکو تصریح کرد: این نمایشگاه در زمینی به مساحت یک هزار و 400 متر مربع با 52 غرفه از تولیدات داخل استان و سایر استان‌های کشور دایر و بیش از 30 واحد تولیدی در این نمایشگاه شرکت می‌کند.

وی افزود: در این نمایشگاه که از استان تهران نیز حضور دارد تا اول بهمن ماه یعنی تا پنج روز ادامه داشته و علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت 16 تا 22 در این نمایشگاه بازدید کنند.

کاظمی بیان کرد: برگزاری نمایشگاه‌های مبل در این منطقه با هدف تحقق اقتصاد مقاومتی مورد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی صورت گرفته و امید است که راهی به سوی ایجاد اشتغال‌زایی بیش از پیش از طریق این صنعت در منطقه آزاد ماکو باشد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ماکو گفت: با توجه به اینکه مواد اولیه مبل در داخل کشور تولید می‌شود، علاوه بر جلوگیری از خروج ارز از کشور، می‌توان شاهد خودکفایی اقتصادی در تولید مبل نیز شد.

نظر شما چیست؟