اخبار لوازم خانگی

با برند لوازم خانگی اسمگ بیشتر آشنا شوید +فیلم

Smeg توسط Vittorio Bertazzoni از Guastalla یک شهردر نزدیکی Reggio Emilia در شمال ایتالیا تاسیس شد، و امروز به یکی از تولید کنندگان پیشرو در صنعت لوازم خانگی کشور است.

admin | 6 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، آغاز تاریخ کار آفرینی خانواده Bertazzoni به قرن ۱۹ برمیگردد. ابتدا به عنوان آهنگری شروع بکار کرد سپس به ساخت اجاق گاز روی آورد.

در نیمه دوم سال ۱۹۵۰،Smeg یکی از اولین اجاق های گازی با عملکرد خودکار ،شیر ایمنی و برنامه پخت و پز راه اندازی شد.در سال ۱۹۶۰،محدوده تولید ماشین های ظرف شویی راه اندازی شد و چندی بعد در سال ۱۹۷۰ اولین ماشین ظرف شویی ۱۴ تنظیمه تولید شد.

اواسط سال ۱۹۷۰ منادی اولین مشارکت با معماران و طراحان بین المللی شناخته شده جهانی بود.Smeg در سال ۱۹۹۰ خط تولید محصولات بیشتر شد از جمله سینک،هود،یکپارچه سازی یخچال و فریزر که در زمان کوتاه در سراسر جهان فرستاده شدند.

پس از تثبیت موقعیت خود در بخش لوازم خانگی ، Smeg به شاخه های دیگر رفت. بخش های حرفه ای جدید که مسئولیت رسیدگی به محصولات رستوران ها و ابزار برای سلامت و برنامه های کاربردی پزشکی ایجاد کرد.امروزه، Smeg توسط نسل سوم از کار آفرینان Bertazzoni اجرا میشود.

شعار این شرکت ” فناوری با استایل، عرضه با افتخار” است.

.

نظر شما چیست؟