لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

صدای تولیدتان خواهیم ماند…

xvision
candy

سه سال پیش بود که دستهایمان خواست از شما بنویسد از شما که همه ی ماجرا بودید. آنقدر راحت می شد فهمید که تنها باید تا انتهای این مسیر را رفت که حتی به گفتن دوباره اش به زبانی دیگر احتیاجی نبود.

خودمان را تکاندیم و چشم دوختیم به مسیری که برای رفتنش آماده شده بودیم.

 هیچ کس گاهی سرانگتش برای جمله ای خمیازه نمی کشید اما حس قویتری شما را به همه ی لحظه هایمان پیوند می داد. حسی که از دیدن شروع شد و به لمس یک اتفاق تازه رسید.

حالا کنارتان بودن را آنقدر دوست داریم که شما را از گذر عمر و گرد خاطره آگاه می کنیم، که ما تولد 3 سالگیمان را با حضور قلبها و نگاههایتان شادی می کنیم و البته بذر این شادی، از لای پینه های پدران و مادران سرزمینمان که خیلی هایشان، سوای مهر و محبت مردمان سرزمینمان امید تولید می کنند، ریخته شد. امید تولید می کنند که ما بدانیم آسمان به هر رنگی باشد بدون جرعه های دوستی و چرخ دنده های تولید نمی توان دنبال نیمه های پر گشت.

باید هربار بلندتر از عرق جبین مردان و زنانی گفت که بی هیچ صدایی جز صدای تیک و تاک ثانیه های عمرشان رسالت را بخش می کنند و لقمه می گیرند برای فردای فرزندان این آب و خاک که مام وطنشان در هراس رخوت نیفتد که اگر خدای نکرده اینطور بشود چه می شود؟

کالای ایرانی سرفصل احیای نفس های جا مانده از اقتصاد است نفسی که حالا باید دوباره دمیدن را آغاز کند و شکوه روزهای خوبش را پایکوبی کند.

دستهای گرمی که ما به امید گرفتنشان آغازگر راه بودیم دلگرمی همه ی مسیر پیش روی ماست که اگر نباشد این دلگرمی آنقدر می شود به بدون شما بودن فکر کرد که سردی دیماه تولدمان را خیلی بیشتر کند.

تولید ملی در همه ی روزهایی که با بی مهری عده ای داشت به یغمای فراموشی و نمای تمام قد کرکره های پائین آمده می رفت اما هنوز بودند تلاشگرانی که خانه هایشان را با لوازم خانگی و روزیشان از صنعت لوازم خانگی پر می کردند.

صنعت لوازم خانگی عمر زیادی را در کنار خانواده هایمان سپری کرده و از خیلی روزهای شیرین به روزهای تقریبا ناشیرین کوچ کرده است، اما نه از پا نشسته نه از پا می نشینیم و این بار محکمتر از همه ی همیشه هایی که می شود بلند گفت ما هستیم فریاد می زنیم ما هستیم و تا آخرین لحظه ی این بودن فراموش نمی کنیم که برای چه آمده ایم و رسالتمان به ما تلنگر خواهد زد که صنعت لوازم خانگی اگر با بی مهری روبرو شده اما با همه ی شما آمده ایم که امید فرسایی کنیم و با قلمهایمان صدای خطهای تولید را به گوش همه ی آنهایی که باید برسانیم می رسانیم.

ال کا ایران اولین پایگاه تخصصی اخبار لوازم خانگی در ایران شما را به این همراهی و همدلی دعوت می کند و امیدوارست که مثل همیشه به این دعوت مستجاب لبخندتان شود.

از همه ی شما عزیزان جان که بودنتان رمق در اراده ی ما در تحریریه ی ال کا ایران می دهد و در تمام این مدت همراهمان بودید برای همه ی روایت های خوبتان سپاسگزاریم.

تولد ال کا

بهنام وحیدی

مدیرمسئول و سردبیر پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»

butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

بازار لوازم گرمایشی؛ خریدار و فروشنده هر 2 ناراضی

admin

اپل دسترسی چینی‌ها به برنامه خبر خود را به بهانه سانسور مسدود کرد

admin

ورود استاندارد به کالاهای مشمول طرح تحریک تقاضا

admin

ارسال دیدگاه