اخبار لوازم خانگی

بهترین لوازم آشپزخانه هوشمند در سال 2018/ بخش اول

روش های زیادی برای آشپزی از طریق تلفن همراه وجود دارد که تنها به دستورات غذایی به کمک یک اپلیکیشن ختم نمی شود.

admin | 6 سال قبل

به گزارش گروه ال کا تاپ پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، ادغام هنر آشپزی و تکنولوژی تجربه ای بی نظیر را برای کاربران خود به ارمغان می آورد.

لوازم خانگی با قابلیت اتصال و ابزارهای آشپزخانه گجت های ایده الی برای خانه هوشمند محسوب می شود.

بخش های خودکار فرآیند آشپزی، اطمینان از نحوه ی پخت و دقت فوق العاده ی این سری محصولات منجر شده تا تمامی افراد همانند آشپزهای حرفه ای عمل کنند.

در ذیل به معرفی برترین محصولات هوشمند سال 2018 پرداخته شده که زندگی را راحت تری را به افراد هدیه می دهد.

 

گجت های کاربردی

گاهی لازم نیست برای هوشمند کردن آشپزخانه ی خود لوازم جدید را جایگزین لوازم پیشین خود کنید.

برخی از ابزارهای کوچک هم روند آشپزی را سریع تر می کند و هم از قیمت مناسی برخوردار بوده و به علاوه فضای کمی را نیز اشغال می کند.

از جمله محصولات بی نظیری که برای درست کردن انواع نوشیدنی ها و کیک بسیار کاربرد دارد، دو ابزار Perfect Bake Pro و Perfect Drink Pro است.

این دو محصول جالب و بسیار کاربردی به کمک اپلیکیشن گوشی همراه از خطاهای کاربران در اندازه گیری مواد اولیه جلوگیری می کند.

این محصولات آشپزخانه به شما می گوید که برای درست کردن انواع دسر و یا کیک چه مقدار مواد مخلوط کنید و به علاوه می توانید انواع دستورات غذایی را به آن اضافه کنید.

به علاوه، ترازوهای هوشمند برای افراد رژیمی و ورزشکاران که میزان مواد غذایی و کالری‌های دریافتی برای آنها اهمیت ویژه‌ای دارد مناسب است زیرا امکان سنجش ارزش غذایی آنها را به ما می‌دهد.

دماسنج آشپزخانه وبر((Weber Kitchen Thermometer در واقع یک مانیتور با قابلیت اتصال به بلوتوث است که کنترل دقیق دما را از طریق اپلیکیشن گوشی هوشمند فراهم می کند.

 

Sous Vide

این محصول به عنوان یکی از پیشرفته ترین تکنیک های آشپزی شناخته می شود که طی سال های اخیر با استقبال قابل توجهی مواجه شده است.

 این شیوه غذایی به شما کمک می کند تا مواد غذایی را بدون از دست دادن آب یا حتی ارزش غذایی آن بپزید.

این دستگاه به صورت یک حمام آب داغ است که غذا درون یک بسته مخصوص قرار می‌گیرد و سپس به درون آب داغ انداخته می‌شود.

زمانی که مواد غذایی درون این دستگاه انداخته می‌شود، شما مشخصات آن را به دستگاه می‌دهید و دمای مناسب را به شما پیشنهاد می‌دهد. در این صورت در لحظه‌های مختلف می‌توانید گزارش پخت غذا را دریافت کنید و از زمان پخت غذا اطلاع داشته باشید.

نظر شما چیست؟