اخبار لوازم خانگی

همکاری چند ساله سامسونگ و مدالیون هوم

تولید کننده لوازم خانگی و الکترونیکی سامسونگ از یک همکاری چند ساله با یک شرکت سازنده خانه در آمریکا به نام مدالیون هوم (Medallion Home) خبر داد.

admin | 6 سال قبل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، تولید کننده لوازم خانگی و الکترونیکی سامسونگ از یک همکاری چند ساله با یک شرکت سازنده خانه در آمریکا به نام مدالیون هوم (Medallion Home) خبر داد.

 طبق این قرارداد همکاری، سامسونگ قرار است که محصولات خانگی مورد نیاز شرکت طراحی مدالیون هوم را تامین کند و از این پس، مدالیون هوم تنها با این غول تکنولوژی کار می کند و از محصولات آن بهره می برد که از جمله این سری محصولات می توان به خط تولید شف کالکشن و لوازم خانگی پریمیوم سامسونگ اشاره کرد.

تام هالفورد، نایب رییس بخش محصولات پریمیوم سامسونگ در مصاحبه خود عنوان کرد: «خانه ها به سرعت در حال تغییر هستند و نسل جدید خریداران محصولات خانگی به دنبال تکنولوژی بوده تا زندگی راحت تری را تجربه کنند.»

وی افزود، « ما بسیار هیجان زده ایم که با همکاری مدالیون هوم می توانیم مجموعه ویژه ای از محصولات خود را برای استفاده مشتریان جدید عرضه کنیم.»

انعطاف پذیری و عملکرد محصولات آشپزخانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است وبه لطف محصولات جدید سامسونگ از جمله شف کالکشن فضایی کاملا حرفه ای برای تجربه لذت آشپزی فراهم کرده اند.

سری محصولات شف کالکشن نخستین لوازم خانگی لوکس با قابلیت اتصال هستندکه امکان ارتباط و یا کنترل لوزام خانگی را از راه دور فراهم شده است.

طراحی زیبا و ساده این مجموعه بی نظیر چشم بادامی ها فرصت تجربه یک آشپزخانه کاملا متمایز را ایجاد کرده است.

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟