لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

کشف انبار لوازم خانگی به ارزش یک میلیارد ریال در اصفهان

xvision
candy

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، سرهنگ سعید سلیمیان با اشاره به اینکه در بازرسی از یک انبار تخلیه بار محموله‌ای از لوازم خانگی خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال  کشف شد، اظهار داشت: در پی دریافت اخباری مبنی بر اینکه فردی اقدام به دپوی محموله‌ای کالای قاچاق در انباری کرده و قصد توزیع دارد بررسی موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: پس از هماهنگی با مقام قضایی یک گروه مجرب به محل اعزام شد که تعداد یک دستگاه ماشین لباسشویی،۵ دستگاه ماشین ظرفشویی، یک دستگاه پنل و کمپرسور کولر گازی و ۵ دستگاه تلویزیون ال ای دی خارجی کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با اشاره به اینکه مالک انبار مدارک گمرکی را ارائه نداد، بیان کرد: محموله کشف‌شده توسط کارشناسان یک میلیارد ریال ارزش‌گذاری شده است.

وی از دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد و افزود: در این خصوص پرونده تشکیل و متهم برای اقدامات قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد.

سرهنگ سلیمیان اضافه کرد: نیروی انتظامی با مفسدان اقتصادی جامعه و برهم زنندگان نظم اقتصادی جامعه برخورد قاطع و قانونی می‌کند و اجازه جولان به آنان نخواهد داد./مهر

انتهای پیام/

butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

دور جدید مبارزه با قاچاق لوازم خانگی آغاز شد/ عرضه اعتباری ماشین آلات ایتالیایی

admin

بهترین ماشین لباسشویی‌های بازار که باید بخرید

admin

شناسایی لوازم خانگی قاچاق در ملایر

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه