اخبار لوازم خانگی

پخت عالی غذا با فرهای جدید کندی!

تولید کننده لوازم خانگی کندی با بیش از 70 سال تجربه سهم عمده ای در بازار لوازم خانگی جهان دارد و نام خود را به عنوان نخستین تولید کننده ماشین لباسشویی اتوماتیک ثبت کرده است.

admin | 5 سال قبل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، تولید کننده لوازم خانگی کندی با بیش از 70 سال تجربه سهم عمده ای در بازار لوازم خانگی جهان دارد و نام خود را به عنوان نخستین تولید کننده ماشین لباسشویی اتوماتیک ثبت کرده است.این برند ایتالیایی از سال 1395 فعالیت خود را در بازار ایران آغاز کرده و محصولاتی نظیر جاروبرقی، فر و لباسشویی روانه بازار می کند.

این برند ایتالیایی به تازگی از سری فرهای هوشمند خود با عنوان استیم اسمارت (بخار هوشمند) رونمایی کرده که بخار را  در جریان آشپزی سنتی اضافه می کند.

این ویژگی منجرشده تا پخت انواع موادغذایی به بهترین شکل ممکن انجام شود و به علاوه، نحوه کار با این سری فرهای کندی بسیار آسان بوده و تنها کافی است که یک فنجان آب را در داخل فرگذاشته و یکی از سه حالت بخار انتخاب کرده و سپس آب به بخار تبدیل می شود.

افزودن بخار طی پخت غذا از خشک شدن غذا جلوگیری می کند و به علاوه طعم و مزه غذا حفظ می شود.

دیگر مزیت این سیستم، تمیز کردن راحت ظروف است که بخار باعث می شود تا عمل شستشوی ظروف راحت تر انجام شود.

قابلیت های این سری از فرهای کندی تنها به اینجا ختم نمی شود، اتصال به وای فای و فراهم کردن انواع دستورات غذایی به همراه فناوری “Aquactiva” برای تمیز کردن راحت فضای داخلی فر را نیز به مزیت های دیگر این سری فرها اضافه کنید.

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟