لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی خانه هوشمند فناوری لوازم خانگی خارجی

دستیار هوشمند بلک‌اند‌دکر برای مراقبت از بیماران معرفی شد

xvision
xvision

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، شرکت بلک‌اند‌دکر که یکی از معروف ترین برندهای حوزه تولید لوازم خانگی در دنیا است، از جدیدترین محصول خود با قابلیت مراقب از سلامت انسان‌ها رو نمایی کرد.

Pria نام این دستیار هوشمند است که علاوه بر خدمات پزشکی به وسیله یک روتر این امکان را به کاربران خود می دهد که به اینترنت مجهز شوند.

Pria که به منظور کمک به افراد سالمند طراحی شده است، می‌تواند زمان‌بندی مصرف دارو‌ها را یادآوری و دارو‌های مورد نظر را در اختیار بیماران بگذارد. علاوه براین میزان استحمام و حرکات روزمره افراد را نیز زیر نظر می‌گیرد.

همچنین از دیگر کاربردهای این دستیار هوشمند می توان به مجبور کردن کاربران خود به ورزش کردن اشاره کرد. Pria به دوربین‌ها و سنسور‌هایی مجهز است که وضعیت جسمانی بیماران و یا افراد سالمند را پس از دریافت، به صورت مستقیم به پزشک گزارش می دهد.

البته این دستیار هوشمند به قابلیت تشخیص چهره نیز تجهیز شده که به واسطه ی آن قابلیت تفکیک بیماران تحت پوشش خودرا دارد و از این طریق می تواند دستورالعمل‌های مخصوص هر فرد را اجرا کند.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

توافق نامه ی محرمانه میان شرکت های iRobot و بلک اند دکر

admin

6 دیدگاه

سوسن محمودی 24 دی 1397 at 2:47 ب.ظ

الهی تب کنم شاید پرستارم تو باشی

پاسخ
سارا جعفری 24 دی 1397 at 4:15 ب.ظ

میترسم از چند وقته دیگه اینا به جای ما زایمان کنن???

پاسخ
سمیه 24 دی 1397 at 5:50 ب.ظ

الان میشه اینو تو ایران خرید؟

پاسخ
حمیدرضا محمدی خواه 24 دی 1397 at 6:34 ب.ظ

نه قطعا. خود لوازم خانگی این شرکت دیگه توی ایران نیست چه برسه به این دستیار هوشمند

پاسخ
امیر 24 دی 1397 at 7:03 ب.ظ

تمام دنیا با سرعت هرچه تمام تر به سمت خانه های هوشمند دارند پیشروی می کنند ما هنوز در تولید لوازم خانگی با کیفیت درمانده هستیم

پاسخ
حسین 24 دی 1397 at 7:41 ب.ظ

دستیارهای هوشمند اینشکلی معمولا بر اساس پایه زبان انگلیسی برنامه ریزی می شوند و به همین دلیل خیلی از کشورهای جهان سوم مثل ما نمی توانند از آن استفاده کنند

پاسخ

ارسال دیدگاه