اخبار لوازم خانگی

۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق در محمودآباد کشف شد

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران از کشف ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی انواع ...

بهنام وحیدی | 5 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران از کشف ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی انواع کالای قاچاق و اموال مسروقه در طرح ظفر ۱۴ در شهرستان “محمودآباد” خبر داد.

سرهنگ حسن مفخمی شهرستانی در حاشیه نمایشگاه طرح ارتقا امنیت اجتماعی در شهرستان محمودآباد، اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی (ظفر ۱۴) را در راستای پاسخگویی به مطالبات مردمی و برخورد با هنجارشکنان و مجرمان در سطح این شهرستان اعلام کرد.

وی با اشاره به اهداف این طرح در شهرستان محمودآباد، گفت: از جمله اهداف طرح عملیاتی ظفر ۱۴، ارتقا نظم و امنیت عمومی، انضباط بخشی ترافیکی، پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز، برخورد با اراذل و اوباش، خرده فروشان مواد مخدر و سارقان برشمرد.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به کشف بیش از ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی اموال مسروقه و انواع کالای قاچاق در این طرح، گفت: کشف ۲۲ کیلوگرم انواع موادمخدر، کشف لوازم خانگی، کولر اسپلیت، گوشی تلفن همراه، ۲۸ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز از جمله کشفیات در این طرح بوده است.

سرهنگ مفخمی، افزود: ۳۸۰ متهم به سرقت، خرده فروش و قاچاقچی مواد مخدر، اراذل و اوباش و مجلوب در این طرح شناسایی و دستگیر شدند.

وی با اشاره به اعمال قانون و برخورد با وسایل نقلیه متخلف در سطح معابر عمومی و خیابان‌های درون شهری و برون شهری از ۴ هزار و ۵۴۲ فقره اعمال قانون خبر داد و افزود: بیش از ۱۵۶ دستگاه انواع موتورسیکلت و خودروی متخلف نیز در این طرح توقیف شدند.

سرهنگ مفخمی همچنین به پلمب بیش از ۱۸ واحد صنفی متخلف در این طرح اشاره کرد و افزود: بی شک رعایت قوانین و مقررات از سوی شهروندان و هم استانی‌های عزیز مازندرانی نقش مؤثری در راستای برقراری نظم و امنیت در جامعه دارد.

” کرمانی” رئیس دادگستری شهرستان محمودآباد نیز در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در این شهرستان، ضمن قدردانی از اقدامات و عملکرد پلیس در طرح ارتقا امنیت اجتماعی، گفت: بی شک اجرای طرح‌های ارتقا امنیت اجتماعی نقش مؤثری در کاهش جرایم و افزایش احساس امنیت در جامعه دارد./مهر

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟