لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی
«ال کا ایران» گزارش می دهد:

قیمت محصولات کندی در بازار لوازم خانگی ایران + جدول

قیمت محصولات کندی در بازار لوازم خانگی ایران
xvision
candy

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، برند لوازم خانگی کندی در سال 1945 معرفی شد که به عنوان یکی از قدیمی ترین برندهای فعال در این حوزه شناخته می شود که یادآور سبک و سیاق زندگی ایتالیایی است. در حال حاضر محصولات این برند طی مشارکت گروه پاکشوما با ایتالیا در ایران تولید و روانه بازار می شود. سبد محصولات این شرکت در بازار ایران تکمیل بوده و به همین منظور جدول قیمت محصولات کندی در این بخش تهیه شده است.

محصولات کندی شامل انواع یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و … می شود که اگر در تدارک خرید جهیزیه بوده و یا به دنبال خرید لوازم خانگی خود از یک برند هستید می توانید به سراغ این برند بروید. طراحی به روز و امکانات ویژه از ویژگی های کلیدی محصولات کندی به شمار می رود.

شرکت کندی موفقیت های زیادی را در کارنامه کاری خود ثبت کرده که از جمله می توان از نخستین فر هوشمند با صفحه نمایش کنترل تمام لمسی و اولین ماشین ظرفشویی 16 نفره در ابعاد استاندارد در دنیا نام برد. این برند ایتالیایی در لیست شرکت هایی قرار می گیرد که در زمینه تولید محصولات خانه هوشمند پیشگام بوده و تولید اولین ماشین لباسشویی هوشمند مبتنی بر اینترنت اشیا گواه این موضوع است.

برای آشنایی بیشتر با مشخصات و قیمت محصولات کندی در بازار می توانید به جدول ارائه شده در این بخش مراجعه کنید و یا از سایت این شرکت دیدن فرمایید. در صورت استفاده از مدل های معرفی شده می توانید تجربیات خود را با ما در این صفحه به اشتراک بگذارید.

 قیمت محصولات کندی در بازار لوازم خانگی ایران

انتهای پیام/

 

 

butaneindustrial
butaneindustrial
butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

قیمت ساید بای ساید اسنوا چند؟ + جدول

نفیسه رحیمی

پیش بینی افت ۱۰ تا ۱۵ درصدی قیمت لوازم خانگی تا دو ماه آینده

نفیسه رحیمی

جدیدترین قیمت تلویزیون های جی‌پلاس در ایران اعلام شد+لیست قیمت

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه