لوازم خانگی دوو
جشنواره تولیپس
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی خارجی
«ال کا ایران» گزارش می دهد:

قابلیت ساندبار های 2022 سامسونگ چیست؟

قابلیت ساندبار های 2022 سامسونگ
xvision
candy

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، ساندبار های جدید سامسونگ که قرار است در سال 2022 روانه بازار شود ;i از قابلیت های جدیدی برخوردارند شامل مدل های 11.1.4 کانالی HW-Q990B، HW-Q930B و HW-S800B می شود. آنها می توانند به صورت بی سیم به تلویزیون های سامسونگ 2022 متصل شوند و از لحاظ ابعادی بسیار کوچک هستند. در ادامه با قابلیت ساندبار های 2022 سامسونگ آشنا خواهید شد.

اگر یک تلویزیون سامسونگ 2022 همانند مدل QN80B و یا  بالاتر را به همراه یکی از ساندبار های 2022 سامسونگ خریداری کنید، این دو دستگاه می توانند به صورت بی سیم بدون نیاز به کابل HDMI به یکدیگر متصل شوند. این یک سیستم مبتنی بر WiFi است که می تواند فرمت های صوتی Dolby Atmos را پخش  نماید.

قابلیت ساندبار های 2022 سامسونگ

ساندبار پرچمدار 2022 سامسونگ HW-Q990B جانشین HW-Q950A بوده که در سال گذشته به بازار عرضه شد. هنوز هم این ساندبار همانند نسخه قدیمی خود یک سیستم 11.1.4 کانالی با بلندگو هایی در ساندبار بوده که قادر است صدا را به سمت بالا و مجاور پرتاب  کند به گونه ای که  همانند چندین بلندگوی جانبی کار می کند. این سیستم صوتی سامسونگ به همراه یک ساب ووفر بازطراحی شده که هم از Dolby Atmos و هم از DTS:X پشتیبانی می کند.

ما در CES 2022 شاهد این بودیم که این ساندبار عملکرد های مشابهی با ساندباری این سری که در سال گذشته عرضه شد، دارد.

قابلیت ساندبار های 2022 سامسونگ

علاوه بر این ما متوجه شدیم که سامسونگ ساندبار مدل HW-Q930B نیز با قابلیت و ویژگی شبیه به ساندبار های اقتصادی عرضه خواهد کرد. این دستگاه با ساب ووفر و بلندگو های جانبی در ساندبار عرضه می شود اما برخلاف مدل HW-Q990B، بلندگو های عقب دستگاه دارای واحد هایی برای پخش جانبی صدا  نیستند.

قابلیت ساندبار های 2022 سامسونگ

علاوه بر این، ساندبار HW-S800B سامسونگ از لحاظ طراحی باریک تر بوده با این حال دارای 9 اسپیکر در داخل دستگاه بوده و یک ساب ووفر مستقل دارد. ابعاد این ساندبار  3.6 سانتی متر در عمق و 3.8 سانتی متر ارتفاع است.

سامسونگ ساندبار های سمفونی Q را ارتقا داده و به کاربران این قابلیت را می دهد تا به دون نیاز به هیچگونه سیمی تلویزیون های 2022 سامسونگ را به ساندبار متصل نمود. لازم به ذکر است که همچنان زمان دقیق عرضه این ساندبار ها اعلام نشده و ما همچنان منتظر اطلاعات بیشتری از آن ها هستیم.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
butaneindustrial
butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

افزایش سود سامسونگ در 2021 با فروش لوازم خانگی

فرناز گلرخ

برنامه Samsung Health برای تلویزیون‌های هوشمند ۲۰۲۰ سامسونگ

نفیسه رحیمی

عرضه تلویزیون‌های اولد ویزیو در سال 2020

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه