اخبار لوازم خانگی

ارائه چشم‌انداز آینده ال‌جی توسط مدیرعامل این شرکت در نمایشگاه CES 2023

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، ارائه نقشه راه ال‌جی و معرفی سری محصولات جدید 2023 با شعار “Life’s Good” در کنفرانس ...

نفیسه رحیمی | 1 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، ارائه نقشه راه ال‌جی و معرفی سری محصولات جدید 2023 با شعار “Life’s Good” در کنفرانس خبری نمایشگاه CES 2023 انجام می شود.

ال‌جی الکترونیکس (LG) امروز اعلام کرد قصد دارد به صورت حضوری در نمایشگاه CES شرکت کرده و علاوه بر برپایی یک غرفه فیزیکی، کنفرانس مطبوعاتی LG World Premiere خود را نیز در ماه ژانویه در لاس‌وگاس برگزار کند. این کنفرانس خبری با تم “Life’s Good” در ساعت (PST)8:00 روز 4 ژانویه در مرکز انجمن خلیج  Mandalay برگزار خواهد شد.

برای مشاهده جدیدترین خبرهای نمایشگاه CES 2023 روی گزینه زیر کلیک کنید.

نمایشگاه CES 2023

برای آغاز مراسم، مدیرعامل ال­جی، آقای ویلیام چو در خصوص چشم‌انداز خود از  آینده ال‌جی برای سال 2030 به بعد سخنرانی خواهد کرد. مدیرعامل Cho خلاصه‌ای از فن‌آوری‌های این شرکت برای ایجاد یک زندگی بهتر، چالش‌های جدید ال‌جی برای توسعه تجربه‌های کاربری و تعهد پیوسته این شرکت برای محافظت از محیط­زیست و مشارکت ال‌جی در ایجاد جامعه‌ای فراگیرتر را ارائه خواهد کرد.

ال‌جی همچنین از جدیدترین محصولات نوآورانه خود و راه‌کارهای سبک زندگی هوشمند این شرکت برای ارائه ارزش و تجربه‌های کاربری منحصربه‌فرد رونمایی خواهد کرد. تلویزیون OLED ال‌جی نیز در جشن ده سالگی خود یک گام به جلو برداشته و ارائه پارادایم جدید لوازم خانگی در تولید ارزش‌ افزوده‌ حتی پس از خرید، بخشی از تازه‌های ال‌جی در نمایشگاه CES 2023 می­باشد.

کنفرانس مطبوعاتی از طریق وبسایت (www.LG.com/CES2023) و صفحه بلاگ ال‌جی https://lgblog.ir)/( به صورت زنده پخش خواهد شد. بازدیدکنندگان آنلاین می‌توانند جدیدترین راه‌کارهای سبک زندگی ال‌جی که در نمایشگاه CES 2023  رونمایی شده را نیز در این آدرس‌ها‌  مشاهده کنند.

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟