اخبار لوازم خانگی

نسل جدید یخچال‌های پائین فریزر ال‌جی BF-214 را بیشتر بشناسید

ال کا ایران : BF-214 مجموعه‌ای از شگفت‌انگیزترین ویژگی‌هایی که یک یخچال در این عصر باید داشته باشد

admin | 9 سال قبل


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «ال کا ایران»، اگر بگوییم در بین لوازم خانگی یخچال مهمترین وسیله است اغراق نکرده‌ایم. با پیشرفت فناوری یخچال‌ها هم از این رویه بی‌نصیب نمانده‌اند و امروزه تغییرات زیادی کرده‌اند. ال‌جی با شناخت کامل از نیاز مردم دست به ساخت یخچال پائین فریزر BF-214 زده است که محصولی منحصربه‌فرد در زمینه لوازم خانگی به شمار می‌رود. BF-214 با ظرفیت 318 لیتری نه تنها فناوری را به تسخیر خود درآورده است بلکه با رعایت اصول زیبایی‌شناختی در طراحی خود جلوه‌ای بی‌نظیر به آشپزخانه شما می‌بخشد.
 
کمپرسور اینورتر خطی: برق هست ولی کم هست!
با کمپرسور اینورتر خطی، برچسب انرژی A++ دیگر قابل مقایسه با A++ سایر برندها نیست. تست‌ها نشان می‌دهد که مهم نیست چقدر سرما در یخچال مورد نیاز است، مصرف انرژی کمپرسور اینورتر خطی ثابت خواهد بود. البته این قابلیت نمی‌تواند در برچسب قید شود زیرا این تست‌ها آزمایشگاهی بوده‌اند و بهره‌وری شرایط خاص نظیر باز و بسته کردن متناوب درب یخچال را نشان نمی‌دهند. اما به این فکر کنید که میزان زیادی خوراکی و حتی غذاهای داغ را در یخچال گذاشته‌اید، در این شرایط کاملاً درک خواهید کرد که بهره‌وری ثابت چقدر مهم است.
 
قابلیت Total No Frost: جایی برای برفک‌ها نیست!
با قابلیت Total No Frost ال‌جی می‌توانید از تازگی بی حد و مرز لذت ببرید. یخچال‌های همه برندها قابلیت بدون برفک دارند، اما چرا Total No Frost ال‌جی؟ سازمان‌های بی‌طرف تست محصولات اعلام کرده‌اند که   Total No Frost ال جی با فناوری Multi Air Flow خود در بین رقبا بهترین است.
 
 
عیب‌یابی هوشمند: یخچالی که «تعمیرکار درون» خود را دریافته است!
حتماً می‌دانید چنانچه ایرادی در عملکرد هر دستگاهی به وجود بیاید، چقدر سخت است تا آن اشکال را برای تعمیرکار توضیح دهید. با قابلیت عیب‌یابی هوشمند بدون هیچ دردسری ایراد دستگاه پیدا می‌شود. با این قابلیت مرکز خدمات مشتریان به صورت خودکار ایراد را شناسایی می‌کنند و آن را رفع می‌نمایند.
 
10 سال گارانتی: یخچالی با قلب جاودانه!
دیگر لازم نیست نگران چیزی باشید، کمپرسور دستگاه 10 سال گارانتی دارد. کمپرسور را می‌توان با موتور اتومبیل مقایسه کرد که اگرچه در برابر دیدگان قرار ندارد ولی مهمترین بخش است که هفت روز هفته 24 ساعته در حال کار است. با گارانتی 10 ساله دیگر نگران هیچ چیز نباشید. هر طور که مایلید از دستگاه استفاده کنید.
 
نمایشگر LED: پنل کاربرپسند در دستان شما!
این نمایشگر یکی از قابلیت‌های کنترلی پیشرفته یخچال است. شما می‌تواند به آسانی شرایط دستگاه را از نمایشگر LED چک کنید. همچنین، کنترل یخچال از این طریق بسیار ساده و کاربرپسند خواهد بود. طراحی این نمایشگر بسیار شیک و گیراست.
 
طراحی شیک: هم خوراکی‌ها را به بهترین وجه نگهدارید و هم دکور خانه!
به دلیل استفاده از مرغوبترین مواد اولیه، طراحی یخچال بسیار شیک از کار درآمده است. وقتی که این یخچال را با یخچال‌های سایر برندها مقایسه می‌کنید درمی‌یابید که چقدر سطوح صاف و براقی دارد.
 
قابلیت Fresh 0 Zone: ناحیه معتدل زمستانی برای گوشت و ماهی و هرآنچه که باید تازه بماند!
این قابلیت دمای فریزر را در صفر درجه نگه می‌دارد و از یخزدگی غذاها جلوگیری می‌کند. بنابراین غذاها تازه‌تر می‌ماند و شما می‌توانید بدون اینکه منتظر باز شدن یخ غذاها بمانید آنها را طبخ کنید.
 
حسگر دیجیتال: خداحافظی با ترموستات‌های آسان‌خراب‌شو!
با استفاده از حسگر دیجیتال دمای یخچال می‌تواند بهتر کنترل شود و غذاها تازه‌تر بمانند. در گذشته دمای یخچال با روش مکانیکی، ساده و بدوی اندازه‌گیری می‌شد. در این یخچال با بکارگیری حسگر دیجیتال، دما با دقت فوق‌العاده بالایی اندازه‌گیری می‌شود.
 
دستگیره‌های مخفی: زیبایی در کنار کارایی!
هر چند این قابلیت کوچک به نظر می‌رسد اما این ویژگی یکی از مهمترین خواسته‌های مصرف‌کنندگان بوده است. دستگیره‌های مخفی این یخچال برای گرفتن و تمیز کردن بسیار راحت هستند. این ویژگی نشان می‌دهد که طراحان ال‌جی از کوچکترین جزئیات هم فروگذار نکرده‌اند.

نظر شما چیست؟