لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

۷۰۰ پرونده مر بوط به لوازم خانگی در مراجع قضایی باز است

xvision

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «ال کا ایران»، مسلم بیات در پاسخ به این پرسش که بیشترین پرونده قضایی استاندارد مربوط به چه اقلامی است ؟ اظهار داشت : ۷۰۰ پرونده استاندارد که هم اینک در مراجع قضایی باز است مربوط به انواع اجاق گاز و لوزام برقی خانگی است .

وی ادامه داد : همچنین مواردی از جعل لامپ های کم مصرف نیز داشته ایم مانند برند نمانور و نیز هودهای غیر استاندارد بل سیمی ، تجهیزات آمبولانس مزین خودرو فراز که همه آنها نیز توقیف شده اند .

وی خاطر نشان کرد: همچنین کلاه های ایمنی موتور سیکلت فاقد استاندارد مانند المپینگ ، ورسک ، فلت ، تاک و شاگ نیز که همه غیر استاندارد بودند توقیف شده اند.

۹۷ هزار بطر آبلیمو توقیف شد

وی با اشاره به سایر لوازم توقیف شده در ماههای گذشته افزود: لوازم خودرو آریا پلاستیک ( تولید کننده چراغ جلوی موتور سیکلت ) ، انواع لوازم ساختمانی ( بلوک های بتی کیمیا فراز آریا ، آجر سفال صدف ، شیمی بتن ، آذار تابان آسیا و چسب کاشی دلتا) نیز غیر استاندارد بودند همچنین نوشیدنی های میوه ای از قیبل شلگل شرق ایرانیان، رب گوجه و خیار شور آلارم چاشنی و انواع دوغ ، ماست موسیر و سرکه و ۱۵ برند آبلیمو در حدود ۹۷ هزار بطر در مهر ماه توقیف شده اند.

بیات تصریح کرد: همچنین سال گذشته ۷۰ برند شیر آلات بهداشتی غیر استاندارد را اعلام کردیم اخیرا هم شیرآلات اهورا توقیف شده و روروک ماشین کودک برند ارابه و اجاق گاز غیر استاندارد شهاب گاز نیز توقیف شده است.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

جلسه سه جانبه کارت اعتباری ۱۰ میلیونی در دفتر جهانگیری

admin

کنترل از راه دور لوازم خانگی با عینک هوشمند

admin

لوازم خانگی چه قدر عمر می کنند؟

admin

ارسال دیدگاه