اخبار لوازم خانگی

برجام تصویب و تمام تحریم های ایران لغو گردید

ال کا ایران : پس از کش و قوس های فراوان بر سر موضوع هسته ای ایران، دقایقی پیش خبرگزاری فرانسه طی گزارشی اعلام کرد که باراک اوباما دستور لغو تحریم های ایران را صادر نمود.

admin | 8 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «ال کا ایران» و به نقل از «میهن صنعت»، پس از کش و قوس های فراوان بر سر موضوع هسته ای ایران، دقایقی پیش خبرگزاری فرانسه طی گزارشی اعلام کرد که باراک اوباما دستور لغو تحریم های ایران را صادر نمود.

در شرایطی که پس از آزمایش موشک دور برد عماد باز هم طرف آمریکایی و متحدانشان شروع به شیطنت های سیاسی کرده بودند تا تصویب برجام لغو یا به زمان دیگری موکول شود،خبرگزاری کشور فرانسه طی گزارشی خبر از دستور رئیس جمهور ایالات متحده در خصوص لغو همه ی تحریم های ایران داد.

بر اساس گزارش های رسیده باراک اوباما اعلام نمود برجام تصویب شده و همه تحریم های ایران لغو گردید.وی در ادامه از دولت خواست تا در راستای اجرایی شدن درست برجام، اقدامات لازم را انجام دهند.

باراک اوباما به وزارت‌خانه‌های خزانه‌داری، امور خارجه، تجارت و انرژی دستور داد تا اقداماتی را برای رفع تحریم‌های ایران به عنوان بخشی از توافق هسته‌ای که در ماه ژوییه به دست آمده است را بردارند.

قرار است در پایان روز یکشنبه وزیر امور خارجه کشورمان به همراه فدریکا موگرینی بیانیه مشترکی را صادر کنند.

نظر شما چیست؟