لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

خبر جدید برای متقاضیان وام کالا

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، محمد طحان پور اظهار کرد: لیست فروشگاه معرفی شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت با انتقاد و توضیحاتی برخی از فروشندگان در حال تکمیل است و بر تعداد آن اضافه می شود.


طحان پور افزود: این اصلاحات در لیست کالاها نیز اعمال شد و حدود 20 کارخانه به لیست افزوده شد. در لیست قبلی کالای غیرایرانی وجود داشت که حذف شد.

وی افزود: در زمینه ارائه خودرو چون ما فقط دو شرکت خودروساز داریم هیچ مشکلی وجود نداشت اما تعداد تولیدکننده های لوازم خانگی بسیار زیاد است.

وی ادامه داد: به دلیل زیاد بودن تولیدکننده های لوازم خانگی سایت وزارت صنعت ، معدن و تجارت هنوز باز است و تولیدکننده هایی که می خواهند در طرح خروج از رکود شرکت کنند هنوز می توانند در این سایت ثبت نام کنند.

طحان پور افزود: کالاهای ارائه شده در سایت وزارت صنعت، معدن و تجارت با کیفیت عالی بوده و از طرف تولیدکننده ها برای حضور در این سایت استقبال چشمگیری به عمل آمده است.

وی درباره اینکه در دور اول فقط 50 برند در این طرح شرکت کردند گفت: در مرحله اول ارائه کالا تولیدکننده ها با این طرح آشنایی نداشتند و اطلاعات دقیقی از حضور در این سایت در دسترس نبود اما از دیروز که وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرده که همه تولیدکننده ها می توانند در این طرح شرکت کنند استقبال خوبی صورت گرفته است.

رئیس اتحادیه لوازم خانگی گفت: ما امیدواریم کالاهایی که در داخل کشور با برند خارجی تولید می شود مانند خودروهایی که در داخل کشور و با برند خارجی تولید می شود هم در فهرست کالاهای ارائه شده به مشتریان موجود باشد.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

افت خرید لوازم‌خانگی/ بازار کشش افزایش قیمت ندارد

admin

توانایی بالای تولیدکنندگان داخلی در حوزه لوازم خانگی/افغانستان و پاکستان مقصد اصلی صادرات

admin

رونق قاچاق کالاهای دسته دوم با قهر مردم از بازار لوازم خانگی ایرانی

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه