اخبار لوازم خانگی

خبر جدید برای متقاضیان وام کالا

ال کا ایران : طبق گفته رئیس اتحادیه لوازم خانگی کارت های اعتباری خرید کالا تا آخر این هفته یا اوایل هفته آینده به مشتریان ارائه خواهد شد.

admin | 9 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، محمد طحان پور اظهار کرد: لیست فروشگاه معرفی شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت با انتقاد و توضیحاتی برخی از فروشندگان در حال تکمیل است و بر تعداد آن اضافه می شود.


طحان پور افزود: این اصلاحات در لیست کالاها نیز اعمال شد و حدود 20 کارخانه به لیست افزوده شد. در لیست قبلی کالای غیرایرانی وجود داشت که حذف شد.

وی افزود: در زمینه ارائه خودرو چون ما فقط دو شرکت خودروساز داریم هیچ مشکلی وجود نداشت اما تعداد تولیدکننده های لوازم خانگی بسیار زیاد است.

وی ادامه داد: به دلیل زیاد بودن تولیدکننده های لوازم خانگی سایت وزارت صنعت ، معدن و تجارت هنوز باز است و تولیدکننده هایی که می خواهند در طرح خروج از رکود شرکت کنند هنوز می توانند در این سایت ثبت نام کنند.

طحان پور افزود: کالاهای ارائه شده در سایت وزارت صنعت، معدن و تجارت با کیفیت عالی بوده و از طرف تولیدکننده ها برای حضور در این سایت استقبال چشمگیری به عمل آمده است.

وی درباره اینکه در دور اول فقط 50 برند در این طرح شرکت کردند گفت: در مرحله اول ارائه کالا تولیدکننده ها با این طرح آشنایی نداشتند و اطلاعات دقیقی از حضور در این سایت در دسترس نبود اما از دیروز که وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرده که همه تولیدکننده ها می توانند در این طرح شرکت کنند استقبال خوبی صورت گرفته است.

رئیس اتحادیه لوازم خانگی گفت: ما امیدواریم کالاهایی که در داخل کشور با برند خارجی تولید می شود مانند خودروهایی که در داخل کشور و با برند خارجی تولید می شود هم در فهرست کالاهای ارائه شده به مشتریان موجود باشد.

نظر شما چیست؟