لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

بسته حمایتی دولت پول وارد بازار نمی‌کند

xvision
xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، مجید کساییان در گفت‌وگو با ایسنا-منطقه خراسان، با بیان اینکه با اجرای طرح حمایتی دولت برخی از مشکلات حل خواهد شد، اظهار کرد: با این وجود پول به چرخه بازار وارد نشده، بلکه تنها به جیب تولیدکننده‌ها می‌رود.

 

 

وی با اشاره به اینکه با اجرای این طرح بازار سودی نمی‌برد، گفت: اعتراض اتحادیه نیز به همین قضیه بوده و معتقدیم پول باید وارد چرخه اقتصادی کشور شود.

 

 

وی درخصوص انتظارات بازار از طرح حمایتی دولت نیز تصریح کرد: انتظار داشتیم وام خرید به چرخه بازار کمک کرده و پول بین خریدار و فروشنده مبادله گردد، اما متاسفانه این خواسته اجرایی نشد.

 

 

رئیس اتحادیه لوازم خانگی مشهد با بیان اینکه وام پرداختی باید به دست فروشندگان پروانه‌دار می‌رسید، خاطرنشان کرد: تزریق پول به بازار می‌تواند به اقتصاد جامعه تحول بخشد.

 

 

وی وضعیت فعلی بازار را راکد دانست و افزود: علی‌رغم اعلام بسته حمایتی دولت هنوز هیچ تغییری در بازار اتفاق نیفتاده و آینده همه چیز را مشخص خواهد کرد.

جهت آگاهی و دریافت آخرین اخبار صنایع لوازم خانگی ایران و جهان و نیز جدیدترین قیمت ها و بازار لوازم خانگی از طریق تلگرام به کانال اختصاصی ال کا ایران (https://telegram.me/lkirancom ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

emersan
butaneindustrial
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

کارت های اعتباری تورم زا نیست

admin

مامور قلابی دردام پلیس قم /کشف محموله لوازم خانگی قاچاق

admin

دستگاه تصفیه هوا سامسونگ هدیه ای جدید برای خریداران یخچال های سامسونگ

admin

ارسال دیدگاه