اخبار لوازم خانگی

استثنایی‌ترین حراج دنیا در ایران

ال کا ایران : در این حراج تعداد محدودی از محصولات محبوب مثل جدیدترین مدل آیفون با نیم میلیون تومان تخفیف و محصولات مختلف دیگری در بخش پوشاک، لوازم‌خانگی و لوازم بهداشتی و آرایشی با قیمت‌های باورنکردنی ارائه می‌شوند.

admin | 9 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، حراج استثنایی بلک‌فرایدی (Black Friday) روز شش آذر برابر با 27 نوامبر هم‌زمان با سایر کشورهای جهان برای نخستین بار توسط بامیلو در ایران برگزار می‌شود.
 
به گزارش ایسنا، بلک‌فرایدی، مهمترین اتفاق در حوزه خرده‌فروشی جهان است که در بسیاری از کشورهای جهان از جمله فرانسه، آلمان، انگلستان، هند، چین، مکزیک و … برگزار می‌شود و بامیلو به‌ عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران قصد دارد این حراج استثنایی را با تخفیف‌های ویژه در ایران اجرا کند. این حراج به مدت دو روز از نخستین ساعات روز شش آذر آغاز می‌شود و تعدادی از محصولات محبوب با تخفیفی استثنایی به فروش می‌رسند.
 
بامیلو اعلام کرد: این مجموعه با استفاده از تجربیات خود در حوزه شناخت رفتار و نیاز مصرف‌کنندگان ایرانی به واسطه کمپین‌های موفق گذشته، سعی دارد با همکاری بهترین برندهای ایرانی و خارجی همگام با بازارهای جهانی فرصتی استثنایی برای مشتریان خود تدارک ببیند.

حراج بلک‌فرایدی در سراسر دنیا فرصتی بی‌نظیر برای خرید است که در دیگر اوقات سال امکان‌پذیر نیست و بامیلو قصد دارد به بهانه این حراج جهانی امکان یک خرید خاص و آسان با قیمت‌های کم نظیر را برای مصرف‌کنندگان ایرانی فراهم کند.
 
فروشگاه اینترنتی بامیلو با بیش از 200 هزار کالا طی یک سال بیش از 15 میلیون بازدیدکننده داشته است. همراه شدن با اتفاقات جهانی می‌تواند فرصتی استثنایی برای تجارت‌الکترونیک ایران و شکستن رکوردهای قدیمی باشد.

در این حراج تعداد محدودی از محصولات محبوب مثل جدیدترین مدل آیفون با نیم میلیون تومان تخفیف و محصولات مختلف دیگری در بخش پوشاک، لوازم‌خانگی و لوازم بهداشتی و آرایشی با قیمت‌های باورنکردنی ارائه می‌شوند.
 
بلک فرایدی در سراسر دنیا روز جمعه برگزار می‌شود، در یک روز غیر تعطیل، ولی بیشتر ادارات و شرکت‌ها به کارمندان خود اجازه می‌دهند در این روز مرخصی بگیرند و خرید کنند. حتی بسیاری از مردم برای خرید از فروشگاه‌هایی که در حراج بلک فرایدی حضور دارند به کشورهای دیگر سفر می‌کنند.

بلک فرایدی برای مردم علاوه بر خرید مایحتاج ضروری به معنای یک معامله پرسود همراه با رقابتی تنگاتنگ است. شش آذر مصرف‌کنندگان ایران برای اولین بار خرید در چنین فضایی را تجربه خواهند کرد.
 
درباره بامیلو
 
مردم ایران مانند تمام مردم دنیا، به دسترسی آسان به کالاهای مورد نیاز خود علاقه‌مند هستند، اما بسیاری باور دارند که خرید تعداد زیادی از کالاها، در برخی نقاط کشور، بسیار سخت یا غیرممکن است. بسیاری از تأمین‌کنندگان کالا نیز به دلیل پهناور بودن کشور و ناهمگون بودن بافت بازار و هزینه‌های بالای بازاریابی و توزیع، به تمام بازار فروش دسترسی ندارند.

بامیلو جایی است که این دو گروه را در یک بازار مجازی به هم می‌رساند. وب‌سایتی که از یک طرف به فروشندگان اجازه می‌دهد محصولات خود را در سراسر کشور بدون نیاز به سرمایه‌گذاری در بخش فناوری‌اطلاعات و بازاریابی به فروش برسانند و ازسوی دیگر امکان خرید محصولات متنوع را برای همه ایرانیان در هر نقطه از ایران ممکن می‌سازد. برای خرید در بامیلو باید به آدرس اینترنتی این فروشگاه مراجعه کرد.

جهت آگاهی و دریافت آخرین اخبار صنایع لوازم خانگی ایران و جهان و نیز جدیدترین قیمت ها و بازار لوازم خانگی از طریق تلگرام به کانال اختصاصی ال کا ایران (https://telegram.me/lkirancom ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

نظر شما چیست؟