لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

خرید لوازم خانگی با حساب دیگران

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، سرهنگ حسن محمدنژاد، رئیس پلیس فتای استان مازندران در این باره به جام‌جم گفت: هفته گذشته مردی ساکن ساری با حضور در پلیس فتا شکایتی را مطرح کرد که نشان می‌داد کارت بانکی‌اش گمشده است.

وقتی به بانک رفته تا آن را مسدود کند، متوجه شده حساب بانکی‌اش به یکباره خالی شده و 21 میلیون تومان از موجودی آن به سرقت رفته است. زمانی که برای بررسی موضوع به بانک رفته متوجه شده این پول‌ها از طریق دستگاه پوز به حساب مغازه‌داری واریز شده است.

وی اضافه کرد: همزمان با تشکیل پرونده قضایی، جستجوی پلیس فتا آغاز شد و آنها دو روز پیش رد مرد سارق را به دست آوردند و او دستگیر شد.

متهم با انتقال به اداره پلیس اعتراف کرد که با یافتن کارت بانکی شاکی که رمز هم کنار آن بوده، از فروشگاه‌های مختلف لوازم خانگی خرید کرده و با این ترفند توانسته 21‌میلیون تومان موجودی او را سرقت کند.


جهت آگاهی و دریافت آخرین اخبار صنایع لوازم خانگی ایران و جهان و نیز جدیدترین قیمت ها و بازار لوازم خانگی از طریق تلگرام به کانال اختصاصی ال کا ایران (https://telegram.me/lkirancom ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

قیمت‌ها در طرح وام خرید کالا از بازار گرانتر است

admin

برپایی نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی در گچساران

admin

چشم امید بازار لوازم خانگی به کارت خرید 10 میلیونی

admin

ارسال دیدگاه