لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

قرار دادن posهای مخصوص طرح ده میلیونی خرید کالا، شدنی نیست

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، نائب رئیس اتحادیه لوازم خانگی در رابطه با طرح 10 میلیونی خرید کالای خانگی ایرانی بیان داشت: هنوز برای طرح اعطای وام 10 میلیونی کالای خانگی هیچ گونه خبر جدیدی نشده و طرح به مرحله اجرا در نیامده است.

وی ادامه داد: برای عملیاتی شدن این طرح مقدماتی لازم است که به نظر من فراهم آمدن این مقدمات تا حدی برای دولت و بانک مرکزی سخت است. یک موضوع قرار دادن pos و کارت‌خوان‌های جدید در تمامی مغازه‌ها و فروشگاه‌هایی است که قرار است در این طرح شرکت کنند.

نائب رئیس اتحادیه لوازم خانگی افزود: چنان چه این کارت‌خوان‌ها نصب نشود ممکن است باعث سوءاستفاده از این طرح شده و عده‌ای به جای فروش کالا، پولش را به فرد بدهند. این تجهیز کردن فروشگاه در سطح کشور بسیار مشکل و هزینه بر است و این در حالی است که قرار است این طرح فقط یک بار اجرا شود.

وی بیان داشت: الان برای یک خرید یک باره اصلا کارت‌خوان‌های جدید توجیه اقتصادی ندارد، تجهیز نکردن مغازه ها و فروشگاه ها با این پوزها نیز موجب سوءاستفاده خواهد شد.

وی تأکید کرد: باید قبل از اعلام این طرح با اتحادیه مشورتی می‌کردند تا امروز به این مشکلات و موانع برنخورند اما این مشورت صورت نگرفت.

میری اظهار داشت: الان در اداره ها شاید برای این طرح ثبت نام به عمل بیاید اما هنوز حتی یک کارت نیز صادر نشده است.
وی تصریح کرد: هنوز طرح 25 میلیونی خودرو تکلیفش مشخص نیست و تازه قرار شده که از این پس فکری به حال تحویل خودروها شود. خودروهایی که پولش را گرفته اند و ثبت نام هایش را کرده اند تحویل نداده اند چه برسد به طرح 10 میلیونی کالای خانگی.

وی گفت: این گونه بلاتکلیفی‌ها در روند اجرای طرح‌های مورد نظر دولت مردم را بیش از پیش سرگردان و بی اعتماد می‌کند بنابراین به نظر بنده بهتر است که قبل از هر چیز طرح های قبلی از جمله خودرو را به ثمری برسانند و بعد طرحی دیگر مانند خرید کالای خانگی را پیگیری کرده و پیگیری نمایند.

میری در پایان خاطرنشان کرد: ما در کل آمادگی خود را برای هر گونه همکاری با دولت و وزارت صنعت در رابطه با طرح 10 میلیونی خرید کالا اعلام کرده و از این طرح نیز استقبال می کنیم به شرط این که دولت در این زمینه با دقت و درایت بیشتری عمل کرده و عجولانه روش های نادرست را به کار نبرد.

جهت آگاهی و دریافت آخرین اخبار صنایع لوازم خانگی ایران و جهان و نیز جدیدترین قیمت ها و بازار لوازم خانگی از طریق تلگرام به کانال اختصاصی ال کا ایران (https://telegram.me/lkirancom ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

تصاویر/ دوربین کوچکی که پهپاد را با گوشی کنترل می‌کند

admin

مشکل صنعت لوازم خانگی گازسوز خراسان رضوی به روز نبودن فناوری است

admin

استقبال سرد از کارت اعتباری خرید کالای ایرانی/ فقط یک درصد اعتبار داده شده مصرف شد

admin

ارسال دیدگاه