لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

جامعه هدف کارت خرید کالا هنوز نهایی نشده است

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، محسن صالحی نیا در پاسخ به این پرسش که آیا وزارت صنعت برنامه مشخصی برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی کشور در دستور کار خود دارد یا خیر؟ اظهار داشت: در حال حاضر 87 هزار واحد تولیدی در کشور فعالیت می‌کنند که به نظر می رسد تمام آنها با ضرر فعالیت نکنند.

وی با بیان اینکه امروز واحدهای تولیدی در تأمین مواد اولیه، صادرات، قیمت تمام شده و فروش محصولات با مشکلاتی روبه رو هستند، افزود: در سیاست های تشویقی دولت از سه منظر رفع مشکلات تولیدکنندگان مورد توجه قرار گرفت به نحوی که در طرح خرید کالاهای واسطه ای قرار شده بانک‌ها از طریق خرید دین و با نرخ 20 درصد تسهیلات را در اختیار واحد متقاضی قرار دهند.

معاون امور صنایع وزارت صنعت اضافه کرد: طرح کارت اعتباری خرید کالاهای با کیفیت ایرانی نیز مراحل اجرایی خود را پشت سر گذاشته است فقط جامعه هدف مانده که قرار شده سازمان مدیریت و بانک مرکزی نظرات خود را اعلام کنند.

وی تصریح کرد: با توجه به شرایط و میزان منابع تخصیصی به این طرح هنوز جامعه هدف نهایی مشخص نشده است.

جهت آگاهی و دریافت آخرین اخبار صنایع لوازم خانگی ایران و جهان و نیز جدیدترین قیمت ها و بازار لوازم خانگی از طریق تلگرام به کانال اختصاصی ال کا ایران (https://telegram.me/lkirancom ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

شکست کارت خرید کالا در خروج از رکود/زمزمه گرانی ۱۵ درصدی برخی لوازم خانگی

admin

صنایع کوچک در تأمین قطعات لوازم خانگی ورود خواهند کرد

بهنام وحیدی

استقبال سرد از کارت اعتباری خرید کالای ایرانی/ فقط یک درصد اعتبار داده شده مصرف شد

admin

ارسال دیدگاه