لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

افزایش قیمتی برای لوازم خانگی اعلام نکرده‌ایم

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، شهرام میرآخورلو در پاسخ به اینکه برخی خبر از افزایش 6 تا 8 درصدی قیمت لوازم خانگی از سوی سازمان حمایت می‌دهند، با رد این موضوع تصریح کرد: لوازم خانگی مشمول اولویت قیمت‌گذاری نیست و تازه به صورت عام هم اگر بخواهیم قیمت لوازم خانگی را افزایش دهیم فضای کنونی حاکم بر بازار و رکود اجازه چنین چیزی را نمی‌دهد.

 

وی ادامه داد: حتی خود تولیدکنندگان لوازم خانگی بر این موضوع واقف هستند و به نوعی افزایش قیمت عامل انتحاری است که فروش کالا را بیش از پیش دچار مشکل می‌کند.

 

معاون صنایع فلزی سازمان حمایت مجدد بر این موضوع تاکید کرد که هیچ افزایش قیمتی را انجام نداده‌ایم و این کار را هم نخواهیم کرد. ضمن اینکه موضوع بررسی افزایش 6 درصدی قیمت مربوط به کالاهای اولویت یک است که باید از مسیر ستاد تنظیم بازار عبور کند که لوازم خانگی مشمول آن نمی‌شود.

جهت آگاهی و دریافت آخرین اخبار صنایع لوازم خانگی ایران و جهان و نیز جدیدترین قیمت ها و بازار لوازم خانگی از طریق تلگرام به کانال اختصاصی ال کا ایران (https://telegram.me/lkirancom ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

واردات ۱۸ قلم لوازم خانگی مشروط شد+جدول

admin

خیز بلند پاکشوما در بازار لوازم خانگی!

admin

واکنش طحانپور به خبر حمایت نعمت زاده از برند کره‌ای/ افزایش 4تا 7درصدی قیمت برخی برندها در پی نوسانات دلار

admin

ارسال دیدگاه