لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

افزایش قیمتی برای لوازم خانگی اعلام نکرده‌ایم

xvision
xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، شهرام میرآخورلو در پاسخ به اینکه برخی خبر از افزایش 6 تا 8 درصدی قیمت لوازم خانگی از سوی سازمان حمایت می‌دهند، با رد این موضوع تصریح کرد: لوازم خانگی مشمول اولویت قیمت‌گذاری نیست و تازه به صورت عام هم اگر بخواهیم قیمت لوازم خانگی را افزایش دهیم فضای کنونی حاکم بر بازار و رکود اجازه چنین چیزی را نمی‌دهد.

 

وی ادامه داد: حتی خود تولیدکنندگان لوازم خانگی بر این موضوع واقف هستند و به نوعی افزایش قیمت عامل انتحاری است که فروش کالا را بیش از پیش دچار مشکل می‌کند.

 

معاون صنایع فلزی سازمان حمایت مجدد بر این موضوع تاکید کرد که هیچ افزایش قیمتی را انجام نداده‌ایم و این کار را هم نخواهیم کرد. ضمن اینکه موضوع بررسی افزایش 6 درصدی قیمت مربوط به کالاهای اولویت یک است که باید از مسیر ستاد تنظیم بازار عبور کند که لوازم خانگی مشمول آن نمی‌شود.

جهت آگاهی و دریافت آخرین اخبار صنایع لوازم خانگی ایران و جهان و نیز جدیدترین قیمت ها و بازار لوازم خانگی از طریق تلگرام به کانال اختصاصی ال کا ایران (https://telegram.me/lkirancom ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

نمایشگاه لوازم خانگی مشهد در قبضه برندهای خارجی

admin

کلاهبردار حرفه‌ای از فروشندگان لوازم خانگی دستگیر شد

نفیسه رحیمی

بهترین جاروبرقی های بازار

admin

ارسال دیدگاه