لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

استفاده از شومینه گازی و زغالی در تهران ممنوع شد

xvision
candy

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، در دویست و بیست و سومین جلسه علنی شورای اسلام شهر تهران، طرح ممنوعیت  شومینه گاز سوز و زغال سوز به عنوان وسیله گرمایشی در منازل مورد بررسی قرار گرفت.

بنابراین گزارش، این طرح پس از نظرات اعضای شورای اسلامی شهر تهران به تصویب رسید.

رحمت الله حافظی عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه ممنوعیت نفت و استفاده از شومینه مستلزم نظارت اجرایی است و این نظارت با ورود نمایندگان شهرداری به منازل شهری محقق می شود این امر را تجاوز به حریم شخصی و امری قابل اجرا خواند.

وی پیشنهاد داد: به منظور کاهش انتشار گازهای سمی حاصل از سوخت ناقص شومینه ها، جواز استفاده از شومینه در منازل منوط به استفاده از شومینه های برقی باشد.

احتراق ناقص، تولید گازهای منواکسید کربن، آلودگی هوا، افزایش هزینه های ساخت و ساز و احتمال بروز آتش سوزی و مرگ و میر ناشی از گازگرفتگی از دلایل تصویب این طرح بود.

شهرداری تهران موظف است از زمان ابلاغ این مصوبه، لایحه محدودیت استفاده از شومینه در واحدهای مسکونی را ابلاغ کند.جهت آگاهی و دریافت آخرین اخبار صنایع لوازم خانگی ایران و جهان و نیز جدیدترین قیمت ها و بازار لوازم خانگی از طریق تلگرام به کانال اختصاصی ال کا ایران (https://telegram.me/lkirancom ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

کشف لوازم خانگی قاچاق یک میلیاردی در غرب استان تهران

admin

قیمت‌ها در بازار اجاره دچار کسادی شد

بهنام وحیدی

کشف بیش از ۳۰۰میلیارد تومان کالای قاچاق در تهران

admin

ارسال دیدگاه