لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

آغاز مرحله نخست ثبت نام از متقاضیان دریافت کارت خرید کالا از امروز

xvision
xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، ناصر حکیمی افزود: در مرحله نخست ثبت نام برای دریافت کارت های اعتباری، زوج های جوان، کارمندان رسمی و پیمانی دستگاه های دولتی و بازنشستگان و مستمری بگیران تحت پوشش بیمه صندوق بازنشستگی کشوری در اولویت قرار دارند.

وی افزود: زوج های جوان که در سامانه قرض الحسنه تسهیلات ازدواج بانک مرکزی ثبت نام کرده اند می توانند برای دریافت کارت خرید اعتباری ثبت نام کنند.

حکیمی خاطرنشان کرد: دریافت این کارت اعتباری هیچ تاثیری در تسهیلات ازدواج زوج های جوان نخواهد داشت و سقف اعتباری هر زوج در این طرح 100 میلیون ریال است.

وی افزود : کارمندان رسمی و پیمانی دستگاه های دولتی و بازنشستگان و مستمری بگیران تحت پوشش بیمه صندوق بازنشستگی کشوری که دریافتی ماهانه آنها کمتر از 15 میلیون ریال است نیز می توانند بر ای دریافت کار اعتباری ثبت نام کنند ؛ سقف اعتبار این افراد حداکثر تا چهار برابر دریافتی ماهانه آنهاست.

به گزارش ایرنا، دولت یازدهم برای خروج از رکود چندی پیش دو راهکار را پیش بینی کرد که بر این اساس، طرح فروش خودرو و صدور کارت های اعتباری از جمله این راهکار ها بود.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

حذف ۱۹/۴ میلیون خانوار ایرانی از طرح کارت خرید کالا

admin

آغاز واگذاری گسترده کارت خرید کالا/ یارانه ضمانت اقساط وام می‌شود

admin

کسی از طرح کارت اعتباری خرید کالا خبر ندارد

admin

ارسال دیدگاه